Навчалися, щоб навчати: координатори “Skills Lab: успішна кар’єра” пройшли підготовку до запуску програми

Київ, 21 серпня – CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства молоді та спорту України провели навчальний тренінг для координаторів програми “Skills Lab: успішна кар’єра”. Мета тренінгу – ознайомити тренерів з оновленою навчальною програмою та надати усі необхідні матеріали для подальшої реалізації курсів у їхньому місті. 

“Skills Lab: успішна кар’єра” – це спеціальна програма, розроблена фахівцями та фахівчинями, для розвитку та вдосконалення навичок, які є затребуваними на сучасному ринку праці та допоможуть молоді знайти своє перше робоче місце. У тренінгу взяли участь регіональні координатори з  Миколаєва, Черкас та Кривого Рогу, де у вересні цього року вперше стартує програма. Також, до тренінгу приєдналися представники і з інших міст України: Івано-Франківська, Рівного, Сєвєродонецька, Дніпра, Сміли та Києва, щоб у майбутньому впроваджувати програму у своїх регіонах. 

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України привітав учасників та наголосив на важливості об’єднувати спільні зусилля для працевлаштування молоді.

Наталія Мартиненко, асистентка з комунікацій Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) зазначила: “Наша діяльність направлена на те, щоб молоді талановиті люди залишалися працювати в Україні та реалізовувати тут свій потенціал. Програма “Skills Lab: успішна кар’єра покликана допомогти кожному, хто ще не визначився зі своїм майбутнім та робить перші кроки до мрії”.

У рамках заходу, учасники та учасниці ознайомилися з минулорічним досвідом реалізації програми від координаторів з Маріуполя та Львова. Спікери зазначили, що тогорічні тренінги дала свої успішні результати, сприяли не лише створенню довготривалих платформ комунікації учасників та роботодавців, а допомогли працевлаштувати молодь.

Окрім того, координатори спільно з організаторами обговорили програму навчання і тематичні блоки, розібралися з принципами і поставленими KPI, та дізналися, як працювати з робочими блокнотами-помічниками.

Тарас Деркач, координатор Career Hub подякував усім координаторам за участь та розповів про нововведення, які чекають учасників. “Вже другий рік поспіль ми впроваджуємо програму “Skills Lab: успішна кар’єра” для того, щоб здійснювати мрії сотні дівчат і хлопців на шляху до успішного працевлаштування. Цього року ми повністю оновили програму: на учасників чекатимуть не лише тренінги, а й навчальні відеоролики, допоміжні блокноти та цікаві челенджі після кожного заняття”.

Набір учасників на програму стартує вкінці серпня 2019 року в трьох містах України: Миколєві, Черкасах та Кривому Розі.

Стежте за анонсами на сайті https://careerhub.in.ua

____________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X