Навшпиньках до нової кар’єри

«Подорож в тисячу миль, починається з одного кроку», ~ Лао-цзи

Альона Федько,
кар’єрна консультантка
та спеціалістка з профорієнтації, розповіла про те, як визначитись із кар’єрним шляхом

Якщо ви хочете стояти в планці 5 хв, почніть з 20 секунд на день. Якщо ваша мета написати книгу, пишіть маленькі статті. Щоб почати дивитися на світ більш позитивно, почніть з 3-х вдячностей за прожитий день. А якщо ви хочете поміняти роботу, то не паліть всі мости одним махом і водночас.

Із зони комфорту треба виходити поступово, хоча б зазирнути туди, для початку. Озирніться, нікуди не поспішайте, подумайте від чого ви отримуєте задоволення, яка діяльність вас надихає, що ви робите забуваючи про час, про що мрієте.

Спробуйте зазирнути в цю тему трохи глибше: Ask google. Зберіть максимум інформації про ваше нове захоплення. Що потрібно знати, які скіли та особистісні характеристики для цього потрібні. Наскільки ця діяльність затребувана на ринку.

Зазирніть за куліси. Подивіться на інших спеціалістів, поспілкуйтеся з ними про особливості їх професії. Дізнайтеся про максимальну кількість нюансів.

Lifelong learning. Тренд, який набирає обертів і ви на хвилі. Знайдіть курси, прослухайте вебінари, пройдіть сертифікацію. Зробіть все, щоб отримати якомога більше нових практичних знань. Спробуйте нову справу «на смак». Проведіть тест драйв вашої бажаної діяльності. Уявіть, що ви це робите кожен день і проживіть хоча б тиждень у «новій реальності». Упевніться, що нова справа є справжнім інтересом і джерелом енергії для вас.

Пройдіть тест мільйонерів «Якби ви мали мільйон $», чи ця тема тривала би у вашому житті?. Коли ви в режимі «очі горять», «руки чешуться» і «можу не поспати, але зроблю те, що подобається» – ви рухаєтеся в потрібну сторону. Робіть сміливо свій маленький крок у напряму вашої нової омріяної справи і дозвольте їй стати реальністю вашого життя.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X