Нові тренер/ки «Skills Lab: успішна кар’єра» навчатимуть молодь навичкам XXI століття у різних регіонах

11 червня 2021 року 40 представників/ць регіональних партнерів Пакту заради молоді – 2025 – молодіжних центрів та закладів освіти, завершили навчання за програмою «Skills Lab: успішна кар’єра» і готові впроваджувати цю тренінгову програму у своїх містах і громадах.

«Skills Lab: успішна кар’єра» – це спеціальна тренінгова програма для молоді з розвитку м’яких навичок: тайм-менеджменту, веденню переговорів, складанню резюме, підготовки до співбесіди тощо. Її проводять тренер/ки, роботодавці та HR експерт/ки.

Програма впроваджується з 2018 року експертною організацією Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України.

«На сьогодні всі ми стикаємося з великими викликами працевлаштування молодих людей. Роботодавці хочуть наймати на роботу тих, хто вже володіє широким спектром різних навичок. А отже в умовах жорсткої конкуренції на сучасному ринку праці молоді люди мають вміти довести наявність в себе таких навичок і відповідних знань. Наша сумісна інвестиція в неформальну освіту і впровадження таких спеціалізованих програм допомагає молоді ефективно реалізовувати себе в пошуку гідної роботи», – зазначила Людмила Шевцова, радниця з питань молоді та ВІЛ Фонду ООН у галузі народонаселення.

Спікерами/ками проведеного онлайн-курсу виступили провідні фахівчині компаній Reikartz Hotel Group та Райффайзен Банк Аваль, а також експерти/ки Career Hub і Центру «Розвиток КСВ».

Результатом навчання стала підготовка учасниками/цями власного резюме та розробка і захист проєктів проведення програми Skills Lab у своїх містах та громадах.

«Ми плануємо проводити програми Skills Lab не тільки на базі факультету інформаційних технологій, але й для студентів усього КПІ. На прикладі студентів, а особливо абітурієнтів нашого вузу ми бачимо багато молоді, яка не володіє необхідними навичками для того, щоб будувати кар’єру. Ми повинні направити їх, навчити як вибудувати ефективний план свого навчання. Ми будемо раді показати молоді талановитих спікерів, які зможуть їх запалити, мотивувати на подальший розвиток. Коли молодь бачить приклад людей, які хочуть, можуть, отримують, досягають – це багато важить на старті кар’єри. Ми хочемо, щоб наші студенти до 3 курсу вже мали змогу розробити якісне резюме й отримати запрошення на стажування / роботу від наших партнерів – ІТ компаній», – поділилися планами своєї організації Оксана Льовочкіна, координаторка та проєктна менеджерка ГО «Розвиток ІТ освіти».

«Зараз ми активно напрацьовуємо регіональну стратегію молодіжної політики нашої міської територіальної громади на основі затвердженої Президентом України національної стратегії, тому програма Skills Lab є дуже актуальною для нашої громади. Ми проводили опитування серед молоді міста і виявили, що молодь не дуже розуміє, знає і використовує hard  та soft skills, тому ми хочемо показати їм як їх можна використовувати у повсякденному житті і чим це є корисним. У нас в місті багато бізнесменів, які готові займатися молодіжною політикою і ми плануємо, що вони стануть спікерами програми і розкажуть нашій молоді як краще започаткувати свою справу на рівні міста», – повідомив Дмитро Кіт, перший заступник голови Молодіжної ради Хмельницького.

Незабаром нові програми анонсують та проведуть у таких містах як Вінниця, Київ, Кам’янське та Тернівка Дніпропетровської області, Кропивницький, Ужгород, Мелітополь, Чернігів, Кам’янка Черкаської області, Хмельницький, Харків та місто Ізмаїл Одеської області.

«Ми впевнені, що майбутні програми наших партнерів будуть якісними і крутими. Учасники/ці отримали нові знання і навички, які зможуть передати молоді свого регіону, зарядити їх своїми емоціями, а ми зі свого боку зробимо все, щоб підтримати партнерів з організаційної точки зору, залучаючи компанії-підписанти Пакту заради молоді – 2025 в якості доповідачів/ок регіональних курсів», – запевнив Тарас Деркач, координатор Career Hub у Центрі «Розвиток КСВ».

Аби опанувати інструменти для започаткування власної справи, вже з 14 червня представники та представниці молодіжних центрів і закладів освіти розпочнуть навчання в рамках ще однієї програми –  «Skills Lab: власна справа».

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X