26.02.2021

Новий практичний курс «Компетенції викладачів 4.0» на платформі онлайн-освіти Impactorium

Компанія «Серв’є Україна» та Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» презентують безкоштовний практичний онлайн-курс «Компетенції викладачів 4.0» на платформі онлайн-освіти зі сталого розвитку Impactorium. 

Курс став продовженням всеукраїнського заходу «Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти», який проводився з 17 по 23 грудня 2020 року для викладачів закладів вищої освіти зі всієї України. Основу навчального курсу складають лекції від провідних експертів з п’яти ключових тем для підвищення кваліфікації та оволодіння ефективними підходами дистанційної освіти.

Слухачі/ки зможуть навчитися: 

  • фасилітації та її застосуванню у груповій роботі
  • як сформувати мотивацію у студентів та знайти власну
  • дізнатись про поведінкові моделі та як вони полегшують викладання інформації
  • майндфулнесу  і як його застосовувати
  • як стати майстром тайм-менеджменту і навчити цьому інших

Після проходження курсу викладачі зможуть отримати сертифікат. 

«Ми раді підтримати викладачів та допомогти підвищити навички відповідно до сучасних вимог  освіти. А розміщення курсу на платформі Impactorium стане важливим кроком для надання доступу до корисної інформації для викладачів з усієї України. Впевнені, що отримані знання стануть в пригоді для ефективного залучення і мотивації студентів як під час дистанційного навчання, так і очних занять, а також ознайомлять викладачів з інструментами поповнення власного ресурсу та організації часу для збереження балансу між роботою та відпочинком», – зазначила Ольга Шилова, керівниця відділу з управління персоналом компанії «Серв’є Україна».

«Курс є логічним кроком продовження підтримки викладацької спільноти та покращення їх м’яких навичок. У минулому році, на основі опитування, ми обрали 5 важливих тем, які допоможуть викладачам/кам працювати ефективно, бути готовими до змішаного навчання та отримувати задоволення від своєї роботи, навіть дистанційної. Це в свою чергу, матиме вплив і на студентів, які отримуватимуть цікаву та зрозумілу інформацію, що підготує їх до ринку праці», – зазначила Марина Саприкіна, директорка Центру «Розвиток КСВ».

Посилання на курс «Компетенції викладачів 4.0»

«Серв’є» (Servier) – міжнародна фармацевтична група, яка керується Фондом. Маючи широку географічну присутність, дохід компанії, отриманий у 150 країнах, сягнув €4,7 мільярдів євро у 2020 році, а штат співробітників у світі складає  22 500 осіб. «Серв’є» є незалежною групою, яка щорічно інвестує понад 20% доход від продажу брендових лікарських засобів у дослідження та розробки. З метою прискорення розробки терапевтичних інновацій задля задоволення потреб пацієнтів Група прагне до відкритих та спільних інновацій з партнерами в академічній сфері, фармацевтичними групами та біотехнологічними компаніями. Група ставить потреби пацієнтів в центр своєї діяльності, тісно співпрацюючи на різних етапах: від проведення досліджень до підтримки, що виходить за межі забезпечення лікарськими засобами. 

Будучи лідером у галузі кардіології, Група «Серв’є» прагне стати визнаним та інноваційним гравцем у сфері онкології. Зростання Групи базується на взятому на себе зобов’язанні у наданні рішень у таких терапевтичних сферах, як серцево-судинні, метаболічні, онкологічні, імунозапальні та нейродегенеративні захворювання. Для сприяння доступу до охорони здоров’я для широкого кола пацієнтів Група Серв’є також пропонує низку якісних генеричних лікарських засобів у більшості терапевтичних напрямках. 

В Україні «Серв’є» здійснює свою діяльність понад 20 років.   
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *