Олена Фоміна, компанія «Монсанто»

Олена Фоміна, керівник напряму по роботі з клієнтами в регіоні Європи та Близького Сходу, компанія «Монсанто»

Що мотивувало вас піти в агро?

Це була моя перша робота, яку я отримала після університету. Моя перша освіта не була пов’язана з аграрним сектором, але майже відразу я зрозуміла, що це та сфера, де справжні людські цінності мають дуже велику вагу. Тому я тут досі, і не планую міняти сферу діяльності.

Місія аграріїв – дбати про інших: людей, тварин, рослин, тобто робити життя навколо кращим. Важка щоденна праця і турбота про інших зумовлюють характер аграрного бізнесу, який можна описати одним словом – справжній.

Аграрна галузь завжди буде перспективною, адже населення нашої планети зростає, а землі більше не стає. Тому стале землеробство, яке дозволяє зберегти довкілля, ефективно використати ресурси і забезпечити збільшення виробництва продовольства, будуть затребувані у майбутньому на довгі роки вперед.

Чи є складність у роботі та ставленні?

Жодної складності немає. На початку кар’єри, можливо, була певна іронія та скепсис з боку чоловіків. Але зараз я бачу, що в агробізнесі працюють багато талановитих жінок, які мають заслужену повагу і визнання від колег за відданість, професійність і наполегливу працю.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X