Онлайн-курс «Фінансова грамотність» від Центру “Розвиток КСВ”

У сучасному світі онлайн банкінгу та швидкісного інтернету кожен з нас може отримати доступ до свого фінансового рахунку з будь-якого місця. А як же зробити так, щоб там завжди були гроші? Як не опинитися за межею бідності у випадку втрати роботи? Як мати “фінансову подушку”?

За результатами моніторингу суспільних настроїв під час карантину 10-12 квітня 2020 року соціологічна група “Рейтинг” зазначає, що 55% людей за умови зупинення надходження доходів мають заощаджень менше, ніж на місяць, 17% – на 2 місяці, а 8 та 9 % на 3 місяці та півроку відповідно.

Такий стан речей говорить про низький рівень фінансової грамотності.

Центр «Розвиток КСВ» разом із  платформою Career Hub та партнерами розробили безкоштовний курс «Фінансова грамотність». Партнерами проєкту стали журнал Future, компанії Райффайзен Банк Аваль, Kredobank, Metlife, EY, Amway. Також ініціативу підтримали Незалежна асоціація банків України та Національний банк України.

Курс «Фінансова грамотність» складається із 8 лекцій тривалістю сумарно 1,5 годин. Курс поєднує у собі досвід компаній та вищих навчальних закладів; містить тестову частину для перевірки засвоєних знань; розрахований на студентів/ок перших курсів неекономічних спеціальностей, тому може бути інтегрований у навчальні плани університетів. 

Лекції присвячено наступним питанням: планування власних доходів;  розробка сімейного бюджету; вплив фінтеху на розвиток економіки; створення фінансової подушки; фінансові маніпуляції та відкриття власного бізнесу. Лектори – викладачі провідних українських університетів, які об’єдналися задля руйнації стереотипів про складність теми та задля підвищення фінансової грамотності молоді:

  • Національний університет біоресурсів і природокористування України,
  • Чернігівський Національний технологічний університет,
  • Криворізький економічний інститут ДВНЗ “Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана,
  • Інститут банківських технологій та бізнесу Університету банківської справи,
  • Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Курс безкоштовний і вже доступний на платформі Impactorium.org

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X