Онлайн-воркшоп для роботодавців «Підтримка ментального здоров’я в організаціях і компаніях»

Як впровадити програми ментального здоров’я в організації? Як запобігати емоційному вигоранню співробітників/ць? Як подолати стрес та тривогу на роботі? Відповіді на ці та інші питання дізнаєтесь на воркшопі для роботодавців «Підтримка ментального здоров’я в організаціях і компаніях» від Career Hub і програми «Мріємо та діємо».

Коли: 27 липня 2021 року, 15:00 – 17:00

Де: онлайн (ZOOM)

Для кого: представники/ці компаній

Спікер: Ілля  Бачурін – соціальний психолог, тренер навичок і консультант компаній Fortune 500 і понад 30 міжнародних організацій. Засновник освітньої компанії за власною методологією Inspire learning T&D. Член правління “Human Capital of Ukraine” (NGO). Спеціалізація Іллі Бачуріна – це соціальна інженерія, mental health в організаціях, психічна стійкість та resilience, а також розвиток soft skills та комунікативних навичок. За 10 років практики тренером Ілля успішно працював за цими напрямками з такими організаціями як lifecell, МХП,  British American Tobacco, Genesis, Demium startups (Spain), Booking Health Gmbh (germany). OSCE, JTI, Beetroot та багато інших.

На вебінарі ви дізнаєтесь про:

  • Resilience – стійкість як важливий ресурс особистості, команди та організації;
  • Методики подолання стресу, роботи із тривогою, підтримки та самопідтримки;
  • Практики для роботи з емоційним кліматом в командах;
  • Практики релаксації та усвідомленості;
  • Підходи для запобігання вигоранню та способи виходу з цього стану.
  • Практичні кейси впровадження ментального здоров’я від компаній-партнерів Пакту заради молоді

Як взяти участь: участь безкоштовна за умови реєстрації https://forms.gle/T3mRG5yfkmzH4S8r9

Організатори та партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X