«Розвивати та впроваджувати інновації»: як пройшла кар’єрна зустріч підлітків зі сфери промисловості

20 травня українські школярі та школярки зустрілись із фахівцями та фахівчинями з промислової індустрії. Це остання кар’єрна зустріч в рамках шостого національного проєкту «Моя кар’єра в Україні».

Другий етап проєкту, організованого Центром «Розвиток КСВ» спільно з Career Hub та банком ПУМБ, зібрав 35 учасників/-ць та 5 професіоналів/-ок зі сфери промисловості.

«Виробнича сфера створює енергію, машини, продукцію – все, що є навколо нас. В учасників/-ць була можливість познайомитись із успішними людьми, які знаходять рішення та генерують ідеї не гірше, ніж фахівці креативної сфери», – Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub.

«Сфера промисловості дуже перспективна. Це гарна можливість прийти працювати в компанію, розвивати її та впроваджувати інновації, або розпочати власну справу», – Тетяна Колесник, КСВ-менеджерка ПУМБ

Представники та представниці промислової галузі розповіли більше про роботу в промисловому секторі, поділилися своїми знаннями, досвідом та порадами.

«Ніхто не зможе стати генералом, якщо про це не думати і не планувати. Тільки якщо ставити амбітні цілі – можна досягти успіху. Зокрема, в роботі спеціаліста/-ки промислової сфери», – розповів директор з охорони праці, промислової безпеки та екології в ПАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА» Олег Астаф’єв.

«Задачі, з якими ми зіштовхуємось щодня, потребують комплексного рішення. Часто такі проблеми можливо вирішити ефективно командою, ніж кількома спеціалістами/-ками окремо», – пояснила начальниця дільниці водопідготовки та сироповарки Coca-Cola, Оксана Харіна.

«Знайти себе в агрономічній галузі може кожен, адже ця сфера дуже багатогранна та широка. В нашій компанії, наприклад, працюють і будівельники, і біологи, і психологи», – розповів начальник агровідділу агроіндустріального холдингу «Миронівський Хлібопродукт» Віктор Марценюк.

«Гарний будівельник, як і хороший спеціаліст в будь-якій іншій сфері, має відчувати драйв та велике бажання досягти своє мети, вчитися новому кожного дня», – підкреслив гендиректор ТОВ «АЛД ІНЖИНІРИНГ ТА БУДІВНИЦТВО» Олексій Лебедєв.

«Аби присвятити себе сфері енергетики, лише знань електротехніки буде недостатньо. Потрібно добре розумітися в математиці, в аеродинаміці, у механіці, і навіть вміти трохи прогнозувати погоду», – наголосив директор ТОВ “ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ” Артем Попов.

….

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X