Освітня акція для підлітків #OPEN4TEENS: місяць запитань про гірництво та металургію

6 листопада, Київ – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та міжнародна гірничо-металургійна компанія «Метінвест» розпочинають освітню акцію для підлітків з усіх регіонів – «OPEN FOR TEENS», в рамках всеукраїнського проєкту «Карта професій».

Акція має на меті познайомити молодь з професійними сферами гірництва та металургії, а також роботою фахівців провідної промислової компанії України. Це дасть можливіть для обміну досвідом між фахівцями та школярами і надихне учнів свідомо обирати майбутню професію.

Протягом листопада підлітки з усієї країни можуть дізнатися більше про сферу гірництва та металургії, а також поставити свої запитання спеціалістам компанії Метінвест напряму на платформі careerhub.in.ua/open4teens.

Цілий місяць спеціалісти і топ-менеджери компанії публікуватимуть свої відповіді на сторінках OPEN FOR TEENS у Facebook та Instagram. Автори найцікавіших запитань отримають приємні та корисні подарунки від компанії!

_______

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X