33 установи та організації стали регіональними партнерами Пакту заради молоді

7 квітня 2020 року, Київ – CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства молоді та спорту України відібрали регіональних партнерів ініціативи “Пакт заради молоді-2020”. 33 організації та установи з 19 областей України розпочнуть впровадження заходів з розвитку навичок та працевлаштування молоді на місцевому рівні, а також активно залучатимуть  роботодавців, що підписали Пакт.

Мета Пакту – об’єднати зусилля бізнесу, держави і громадськості для підвищення зайнятості та реалізації молоді в Україні. В рамках ініціативи реалізують унікальні заходи для молоді: програми «Skills Lab: успішна кар’єра» та «Skills Lab: власна справа», а також форуми «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці». 

“Ми були надзвичайно раді отримати понад 100 заявок від організацій з усієї країни, які виявили бажання стати партнерами ініціативи. Ми запросили найбільш ресурсні та вмотивовані організації, і сподіваємось на розширення нашої спільноти у подальшому. А вже цього року ми очікуємо спільно створити можливості для зайнятості молоді по всій країні” – зазначив Тарас Деркач, Координатор Career Hub, Центру “Розвиток КСВ”.

Новими регіональними партнерами Пакту заради молоді-2020 стали:

 1. КЗ “Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат” 
 2. ГО “Фонд освітніх інновацій та досліджень”
 3. ГО  «Інститут громадських ініціатив Вінниччини»
 4. АРР Вінницької області
 5. Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради
 6. Центр молодіжних ініціатив, Кам’янське 
 7. Криворізький державний педагогічний університет (КДПУ)
 8. КЗ “Тернівський міський молодіжний центр”
 9. ГО «Маріупольська Спілка Молоді»
 10. ГО  “Відповідальні громадяни”
 11. Інститут Креативних Інновацій
 12. Фонд “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДІМ”
 13. Молодіжний центр “Портал”
 14. Широківська сільська рада Запорізького району Запорізької області
 15. Агенція розвитку Мелітополя
 16. ГО «Міжнародне громадське об’єднання «ЄВРОПЕЙСЬКА МИРОНІВЩИНА»
 17. Громадська рада при виконавчому комітеті Фастівської міської ради
 18. ГО  «Молодіжний центр Кіровоградської області»
 19. ГО  “Кризька сільська організація “Промінь”
 20. МолоДвіж Центр. Львів
 21. Асоціація “Інноваційний Кластер “Регіональний інноваційний ХАБ”
 22. КІПЦ Європейський клуб
 23. Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради
 24. Рівненська молодіжна міська рада
 25. Сумський міський центр дозвілля молоді
 26. Громадська організація “Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”
 27. ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова”
 28. Черкаський обласний Молодіжний ресурсний центр
 29. ГО “Джем ШМ”
 30. Ніжинський міський молодіжний центр
 31. Городнянська молодіжна ГО “НЗУМ”
 32. Молодіжний центр “КУБ”
 33. Чернігівський обласний молодіжний центр

З будь-яких питань щодо Пакту, звертайтесь до Тараса Деркача, координатора Career Hub: td@csr-ukraine.org.

_________

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, ТОП-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, сприяти умови для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей  до 2020 року. Детальніше про Пакт на сайті https://careerhub.in.ua/pact-for-youth-2020

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X