Український Пакт заради молоді-2025 підписали ще 5 роботодавців

Пакт заради молоді-2025 підписали ще 5 роботодавців — юридична компанія Arzinger, Credit Agricole Bank, логістична компанія «Рабен Україна», компанія Procter & Gamble і компанія EY в Україні. Церемонія підписання Пакту заради молоді в Україні, який об’єднує зусилля компаній, держави та освіти для професійної реалізації молоді, відбулась під час онлайн-форуму «Future of Work: бачення нового покоління» 11 грудня.

Зобов’язання Пакту до 2025 року:

  • Спільно з іншими підписантами Пакту заради молоді сприяти створенню 20000 місць для стажування та роботи молоді в Україні.
  • Сприяти створенню 1000 партнерств між бізнесом та освітнім сектором щодо якісної освіти та розвитку молоді в Україні.
  • Надати 1500 молодим людям менторську підтримку з питань професійної реалізації, залучивши більше 1000 представників/ць компаній у якості менторів/ок.

Ініціативу Пакту заради молоді буде оновлено та зорієнтовано на подолання нових викликів до 2025 року. Новим пріоритетом Пакту заради молоді — 2025 стало менторство від роботодавців. Менторство — це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців молоді, а також можливість розвитку співробітників компаній. У межах Пакту буде створено Всеукраїнську менторську платформу, яка зруйнує бар’єри та стереотипи, а також відкриє доступ до можливостей для молоді з різних регіонів, зокрема вразливих категорій.

Нагадаємо, 23 вересня 2020 року новий Пакт заради молоді-2025 підписали міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, голова представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль, а також представники та представниці 15 компаній – UKRSIBBANK, KPMG, Альфа-Банк, lifecell, Декатлон Україна, Lactalis, Укртелеком, Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед, Метінвест Холдинг, Reikartz Hotel Group, Кредобанк, Ашан Рітейл Україна, Nestlé, Райффайзен Банк Аваль, Серв’є Україна.

Попередній Пакт заради молоді-2020 за майже 5 років підписали топ-менеджери 148 компаній, серед яких провідні банки, телекомунікаційні й торговельні компанії, великі виробничі підприємства, а також місцевий малий та середній бізнес. Було створено 45 тисяч місць для стажування та першої роботи молоді, близько п’яти тисяч дівчат і юнаків отримали менторську підтримку від провідних компаній.

Завдяки спільним зусиллям роботодавців, держави, громадськості та міжнародних партнерів Ініціатива Пакту була визнана CSR Europe однією з найкращих практик для молоді у Європі, а глобальна ініціатива ООН Decent Jobs for Youth назвала Пакт одним із найкращих прикладів реалізації Цілі сталого розвитку № 8 у світі — гідна праця та економічне зростання.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X