Зустріч Пакту заради молоді: підсумки та нові перспективи

22 червня 2018 року, Київ – Центр «Розвиток КСВ», Міністерство молоді та спорту України за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення провели зустріч з компаніями-підписантами Українського Пакту заради молоді-2020. Учасники підбили підсумки 2017 року, відзначили найбільш активні компанії та поставили нові цілі Пакту у перспективі 2020.

Присутніх учасників привітав заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, заступник Представника UNFPA в Україні Павло Замостян та керівниця Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна.

Під час зустрічі відбулося урочисте підписання «Пакту заради молоді-2020» представником компанії Альфа-банк (Україна), які беруть зобов’язання щодо пропозиції більш високоякісного стажування та створення робочих місць початкового рівня для молоді.
Окремо за результатами діяльності в рамках Пакту у минулому році подяками Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова визначено найактивніші компанії, а саме Lifecell, Nestlé та Укртелеком.

Також учасники зустрічі обговорили результати спільної роботи за минулий рік, адже протягом 2016-2017 року:
– 386 партнерств створено між бізнесом та освітнім сектором;
– 21063 місця забезпечено компаніями Пакту для стажування та першої роботи молоді;
– 57 нових компаній з 7 регіонів приєдналося до Пакту;
– 10 зустрічей підписантів Пакту пройшли на тему цікавих практик і помилок у роботі з молоддю та освітнім сектором;
– 6 форумів «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» організовано у Кременчуці, Одесі, Дніпрі, Харкові, Луцьку та Запоріжжі;
– Центр «Розвиток КСВ» спільно з партнерами у 2017 році розробив ряд публікацій для молоді та компаній:
• блокнот професійного самовизначення «Автостопом по кар’єрі»
• збірка порад «Планування кар’єри: 6 кроків до успіху»
• публікація «бренд роботодавця: практичне керівництво для компаній з працевлаштування та здоров’я молоді.

Наступною частиною зустрічі було обговорення програми заходів в рамках Пакту до кінця 2018 року:
• Форуми «Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці» – дискусії, презентації та майстер-класи для молоді та семінар роботодавців;
• #Career Challenge – конкурс міні-проектів для молоді;
• Skills Labs – ініціатива з розвитку навичок та самозайнятості молоді;
• Skills Camps – табори для розвитку життєвих навичок та здорового способу життя для підлітків;
• Стажер Challenge – унікальний проект залучення молодих талантів у провідні компанії.
• Розробка Національного плану дій щодо зайнятості молоді – подальших спільних кроків держави, бізнесу та громадськості щодо вирішення проблем пов’язаних із зайнятістю молоді.
Враховуюче те, що цілями Пакту заради молоді-2020 було створення 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором, а також 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді, показники яких виконано протягом 2017 року, виникла необхідність перегляду цілей Пакту до 2020 року.

На даній зустрічі були присутні представники компаній Lifecell, Citrus, Watsons, Nestlé, Кока-Кола Беверіджиз Україна, Danone, Deloitte, Global Distribution Ukraine, Eterna Law, Альфа-банк, Укртелеком, Eterna Law, EY, Park Inn by Radisson та КПМГ в Україні.

Компанії поставили нові цілі Пакту заради молоді до 2020 року, а саме 700 нових партнерств між бізнесом та освітнім сектором та 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді. А також новим завданням ініціативи стане забезпечення 500 молодих людей менторською підтримкою з питань побудови кар’єри.

Пакт заради молоді було вперше підписано 17 березня 2016 року з метою об’єднати зусилля компаній, держави та освіти для вирішення проблем працевлаштування молодих людей. Українська ініціатива стала продовженням Європейського Пакту заради молоді і на сьогодні об’єднала 96 компаній та була визнана однією з кращих у Європі та світі.

Детальніше про Пакт заради молоді – careerhub.in.ua/pact-for-youth-2020

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X