Пакт заради молоді – 2025 підтримали 40 регіональних партнерів

28 травня 2021 року Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства молоді та спорту України провели настановчу зустріч з 40 новими регіональними партнерами ініціативи «Пакт заради молоді-2025», які вже в цьому розпочнуть впровадження заходів з розвитку навичок та працевлаштування молоді на місцевому рівні, а також активно залучатимуть  роботодавців, що підписали Пакт.

Більше 50 представників/ць найбільш вмотивованих громадських організацій та освітніх центрів з різних областей України взяли участь у зустрічі, щоб обговорити співпрацю та плани в рамках Пакту в 2021 році, ознайомитися з освітніми програмами для молоді, які будуть реалізовувати в рамках партнерства.

Мета Пакту – об’єднати зусилля бізнесу, держави і громадськості для підвищення зайнятості та реалізації молоді в Україні.

«Ми раді, що до нас долучилися нові партнери. Для нас дуже важливо, щоб співпраця з партнерами була корисною, заснованою на спільних цінностях, направленою на вирішення проблем молоді, для її працевлаштування, щоб молодь залишалась в Україні і допомагала розбудовувати нашу країну», – привітала представників/ць партнерів Голова правління Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна.

«Хочеться подякувати партнерам, що вони виявили готовність доєднатися до важливої ініціативи Пакту. Ми впевнені, що від такої співпраці на рівні громадськості, держави та бізнесу всі ми отримаємо користь, в першу чергу користь за рахунок інвестицій в молодь, бо це найкраща інвестиція, яку ми можемо зробити», – підкреслила Людмила Шевцова, радниця з питань молоді та ВІЛ Фонду ООН у галузі народонаселення.

«Для Міністерства молоді і спорту України одним із пріоритетів є підвищення рівня компетентності молоді, і в першу чергу її професійного кар’єрного розвитку. І тому ми раді, що ініціатива Пакту заради молоді, яка вже не перший рік реалізується, стає все потужнішою, набирає обертів і розширює коло партнерів. І я сподіваюсь що новий поштовх цієї ініціативи допоможе нам бути більш спроможними і сильними у нашій спільній справі», – заявила Олеся Кравченко, заступниця директорки департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту.

В рамках ініціативи традиційно реалізуються унікальні заходи: молодіжні форуми та тренінгові програми «Skills Lab: власна справа та успішна кар’єра».

У цей же день представники/ці регіональних партнерів розпочали навчання на онлайн-тренінгу з методики викладання програм «Skills Lab: успішна кар’єра». За ним послідує тренінг в рамках програми «Skills Lab: власна справа». В якості доповідачів/ок курсу візьмуть участь HR експерти провідних українських компаній – підписантів Пакту – Райффайзен Банк Аваль, Reikartz Hotel Group та інших.

Таким чином близько 70 представників/ць протягом місяця пройдуть навчання і  отримають методику впровадження тренінгових програм kills Lab в своїх містах та громадах.

Програми загалом включають 12 онлайн-занять за наступними тематиками: з успішної кар’єри – планування кар’єри та прийняття рішень, пошук роботи, співбесіда та ведення  переговорів, тайм-менеджмент та work-life balance, управління проектами та ефективна презентація; із започаткування власної справи  – креативність, планування та бізнес-аналіз, юридичні аспекти та фінансова грамотність, маркетинг, фінансування, розвиток бізнесу.

В навчальну програму інтегровано онлайн відео-курс лекцій про успішну кар’єру від представників/ць провідних компаній, серед яких Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль. Курс завжди доступний на освітній платформі Impactorium  за посиланням https://impactorium.org/uk/courses/skills-lab-successful-career/

Пакт заради молоді – 2025 це ініціатива, яка об’єднує зусилля компаній, держави та освіти для професійної реалізації молоді. Зобов’язаннями Пакту на найближчі п’ять років є створення 20000 місць для стажування та роботи молоді в Україні, сприяння створенню 1000 партнерств між бізнесом та освітнім сектором щодо якісної освіти та розвитку молоді в Україні та менторська підтримка з питань професійної реалізації 1500 молодим людям із залученням в якості менторів/ок більше 1000 представників/ць компаній. Детальніше про Пакт на сторінці: https://careerhub.in.ua/pact-for-youth-2025/   

Skills Lab – спеціальні тренінгові програми, що мають на меті розвиток і вдосконалення навичок, які необхідні молодим людям для побудови успішної кар’єри або початку власної справи. Кожен з учасників та учасниць обирають собі той чи інший напрям програми, а навчання проходить у форматі майстер-класів soft skills від компаній-підписантів Пакту заради молоді, місцевих роботодавців, експертів та підприємців. Організатори:  Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення і Міністерство молоді та спорту України. 

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X