Переможці першого етапу проекту «Моя кар’єра в Україні» зустрілись із топ-менеджерами на Регіональній конференції у Києві

15 березня, Київ. Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку провели зустріч з 50 фіналістами першого етапу конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні», що має на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Інформаційні партнери заходу – журнал «Однокласник» та портал «ZNOUA»

Перша з п’яти регіональних зустрічей відбулась у стінах освітнього простору «ЦеХаб». Учасниками стали десятикласники з Київської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької та Черкаської областей. В своїх есе учасники найчастіше згадували такі професії як: лікар, журналіст, психолог, юрист, письменник.

Розпочали захід вітальними словами організатори Тетяна Козловська, координатора цьогорічного проекту, Розвиток «КСВ» та Тетяна Колесник, менеджерка з комунікацій «ПУМБ». Також на конференцію завітала та поділилась враженнями переможниця минулорічного  проекту – Ксенія Ідрічан. Зустріч продовжилась знайомством з фіналістами конкурсу. Учасники розповідали, що підштовхнуло їх до вибору тієї чи іншої професії.

Під час дискусії «Лайфхаки від топів: як побудувати успішну кар’єру» учасники отримали поради від гостей. Ось про що говорили спікери.

Ігор Падалка, керівник київського регіонального центру «ПУМБ»: «У сфері працевлаштування працює закон Дарвіна — на роботу беруть тих, хто робить щось краще, ніж всі інші. Тому намагайтесь вдосконалюватись та набувати навички, необхідні для вашої професії якомога швидше, щоб не залишитись за бортом. Не лякайтесь проблем! Багато людей змінюють місце роботи, коли зустрічаються с першими складнощами. Проте ваше завдання не бігти від цих складнощів, ваше завдання – долати їх. Не орієнтуйтеся на гроші, думайте про те, чим ви хочете займатись».

Валерій Сероштан, Директор з розвитку бізнесу в компанії РЕНОМЕ-СМАРТ: «Я завжди знав, що треба дивитись навколо і шукати себе. Коли я змінив сферу своєї діяльності, з банківської на ІТ, я став по-справжньому щасливим. Два рази я отримував пропозицію працювати у Франції, проте відмовлявся. Я вважаю, що якщо ви можете щось донести, зробити, винайти, немає різниці, де ви знаходитесь – в Україні чи далеко за її межами».

Анна Кирій, архітекторка, засновниця і керівниця Архітектурно-проектної групи Анни Кирій: «Ставте цілі, які здаються іншим людям недосяжними. Робіть все краще за інших, тільки тоді досягнете успіху. Намагайтесь отримати будь-який досвід, експериментуйте з різними напрямами роботи, тоді зможете знайти професію своєї мрії. Ваше бажання має мати напрям і точку докладання зусиль».

Наталія Богута, редакторка відділу «Фінанси» журналу «ГРОШІ», журналістка: «Не бійтесь отримувати «Ні». Колись ви все ж почуєте заповітне «Так», яке змінить ваше життя. В мене були періоди в житті, коли я ненавиділа місце, де я працюю і кожен день мріяла звільнитись. Я знаю, як важливо рухатись вперед і не боятись змін».

Олександр Лисиця, завідуючий відділенням трансплантації кісткового мозкув дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”: «Мрійте! Мрія – перший етап планування вашого життя. Зрозумійте, де ви та якими шляхами потрібно йти далі. Завжди навчайтесь! Шукайте гранти, однодумців, менторів, людей, які допоможуть втілити вашу мрію. Пам’ятайте своє коріння, пишайтесь своїм походженням, але будьте відкриті до ідей з усього світу».

Наступні зустрічі з фіналістами конкурсу заплановані у Харкові, Запоріжжі, Львові та Одесі.

30 травня 2018 року-відбудеться Всеукраїнська конференції з планування кар’єри у м. Києві, що стане для переможців Днем здійснення мрії про кар’єру, а 31 травня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром у обраній професії!

Фотозвіт з конференції.

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X