Переможці та фіналісти проекту «Open for Teens» зустрілись з топ-менеджером UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP

14 грудня, Київ – Центр «Розвиток КСВ» спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group запросили підлітків, питання яких були найбільш креативними та цікавими, на зустріч з Топ-менеджером компанії та провели дві насичені екскурсії.

Проект «OPEN FOR TEENS» має на меті познайомити молодь з різними професійними сферами та роботою компаній в Україні, створити можливість для обміну досвідом між фахівцями та школярами і надихнути учнів свідомо обирати майбутню професію. Першою компанією, що долучилась до проекту став UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Проект OPEN FOR TEENS дає можливість дітям дізнатись більше про компанії та професії, які є в Україні. Ми розпочали з банківської сфери, разом з UKRSIBBANK BNP Paribas Group, і маємо багато позитивних відгуків від наших учасників. Саме таке живе спілкування пробуджує інтерес до певної сфери. Тому закликаємо інші компанії приєднуватися до ініціативи», – зазначила Марина Саприкіна, Голова Правління Центру «Розвиток КСВ».

Протягом листопада підлітки з усієї України ставили запитання спеціалістам Банку через спеціальну онлайн-платформу на сайті careerhub.in.ua. Відповіді публікувались на сторінках OPEN for TEENS у Facebook та Instagram.

«Найбільше підлітків цікавила тема планування кар’єри, особистісного розвитку. Проте багато запитань стосувались банківської системи, кредитування, безпеки», – розповідає Тетяна Козловська, координаторка проекту.

До проекту долучились підлітки з 15 регіонів України. Деякі учасники не обмежувались лише одним запатанням, а були активні протягом цілого місяця. Серед 70 кращих запитань було обрано переможців.
Перше місце посіла Катерина Годунова з м.Конотоп, друге – Софія Веретильник з Червоної Слободи, що на Черкащині. А третє розділили між собою Владислав Венько з Володимир-Волинського та Тетяна Дмитраш із Запоріжжя.

Автори найцікавіших запитань відвідали головний офіс UKRSIBBANK BNP Paribas Group, де поспілкувались з Філіпом Дюмелем, Головою Правління Банку.

Після цього підлітки вирушили до одного з відділень банку, щоб зрозуміти, як все працює з середини: дізнались про різні професії, про функції кожного з працівників, про відносини з клієнтами. На завершення, учасникам провели екскурсію до Процесингового центру, де здійснюється операційна підтримка банківської діяльності: від виготовлення банківських карт до моніторингу роботи банкоматів до розробки інноваційних технологічних рішень, які роблять комфортнішим життя кожного клієнта.

«Я дуже радий, що мені випала можливість долучитись до проекту і дізнатись більше про банківську сферу. Окрім того, я зміг проявити свої здібності і запитати у себе, що насправді мені цікаво, куди рухатись далі», – розповідає Владислав Венько, переможець проекту.

Організатори планують продовжувати знайомити підлітків з українськими компаніями і надалі.

Довідка про проект «Open for Teens»

«Open for Teens» – це проект Центру «Розвиток корпоративної соціально відповідальності», що проводиться спільно з українськими компаніями. Проект знайомить підлітків з різними сферами бізнесу та професіями, які актуальні для певної галузі.
*Open for Teens: транслітерація «оупен фо тінс», переклад – «(компанія) відкрита для підлітків»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Серед основних досягнень Центру – щорічний Конкурс кейсів з Цілей сталого розвитку, Пакт заради молоді, Карта професій й спільнота Кар’єра мрії, щорічний Форум «Бізнес і університети», проект ДівчатаSTEM тощо. В рамках своєї діяльності Центр співпрацює з Міністерствами, міжнародними організаціями, компаніями.
Детальніше: www.csr-ukraine.org та www.facebook.com/CSRUkraine

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X