Перший міський форум «Кар’єра успіху зі школи» у Новій Каховці

Надихнувшись Форумом «Кар’єра зі школи: вибір і планування», Новокаховський техніко-економічний ліцей, який вступив до нашої Спільноти шкіл «Кар’єра мрії» ініціював та організував спільно с відділом освіти м.Нова Каховка та міським центром  зайнятості подібний форум для учнів 9-11 класів.

Перший міський форум «Кар’єра успіху зі школи» відвідав і міський голова м.Нова Каховка – Коваленко Володимир Іванович, заступник міського голови – Сироватка Володимир Миколайович, також підтримала участь у дискусії начальник відділу освіти – Якубова Оксана Олександрівна.

За прикладом київського форуму, ліцей організував виступи представників чотирьох професійних секторів у дискусії «Вибір професії: стереотипи та реальність», які підтримали ідею и виділили час для участі у форумі, не дивлячись на свою зайнятість. Аграрний сектор представили такі організації, як ПрАТ «Чумак» та науково-дослідна селекційна станція НАСКО. Від банківського сектору виступили представники АТ «Укрексімбанк», «ПриватБанк» та «Райффайзен банк Аваль». Представили юридичний сектор приватний нотаріус та юрист Новокаховського бюро правової допомоги «Безоплатна вторинна правова допомога».
Завітали на форум також представники ІТ сектору від “HR Partner Ukraine”.

З цікавим проектом-запрошенням завітали представники Бриславського машинобудівного заводу, які готові навчати та платити стипендію своїм майбутнім спеціалістам.

В цілому, актуальність заходу відмітили усі присутні, виступи учасників дискусій та експертів знайшли своїх прихильників, а організатори ствердилися у тому, що такий форум потрібно проводити щорічно.

Організатори вдячні Центру «Розвиток КСВ» та Career Hub за натхнення, приклад та допомогу у вирішені глобальних та важливих питань нашої країни!

А ми пишаємося досягненнями закладів за закликаємо поширювати подібні практики 🙂

Більше про спільноту шкіл “Кар’єра мрії” та проект “Карта професій” дізнавайтесь за адресою td@csr-ukraine.org і за телефоном 044 292 02 48.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X