Підлітки зустрілися із експертами/ками зі сфери медицини та почули відповіді на свої питання

55 підлітків, 5 крутих спікерів/ок з медичної сфери та багато мотивації і натхнення. Саме так пройшла перша кар’єрна зустріч в рамках проєкту «Моя кар’єра в Україні», який організовують Центр «Розвиток КСВ» спільно з Career Hub та банком ПУМБ.

«У підлітків є багато питань про їхнє майбутнє та їхню професію. Зрозуміло, що на всі питання не можуть відповісти батьки та вчителі. Тому вже шостий рік поспіль ми збираємо дітей з усієї України, щоб поговорити з успішними людьми, які мають великий досвід та можуть поділитися, через що вони проходили на своєму кар’єрному шляху», – Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub.

«В учасників проєкту вже є мрія та мета, яку вони зазначили у мотиваційних листах. Вони не пливуть за течією, а намагаються щось змінити. І в цьому проєкті підлітки продовжать свій розвиток. Ми допоможемо їм визначитися з майбутньою сферою діяльності, додамо впевненості у власних силах та надихнемо ніколи не зупинятися», – зазначила Тетяна Колесник, КСВ-менеджерка банку ПУМБ.

Фахівці та фахівчині зі сфери медицини розвінчували міфи, давали відповіді на найпоширеніші запитання та ділилися корисними порадами із підлітками. Молодь почула можливості для самореалізації в Україні та зрозуміла, як зробити свідомий вибір професії.

«Якщо ти дійсно мрієш стати лікарем/кою, варто починати пробувати себе вже прямо зараз. Прийти, подивитись та почергувати разом із іншими лікарями. Зрозуміти, чи готовий ти присвятити цьому своє життя», – кардіологиня, терапевтка та медична директорка мережі лікарень «Добробут» Тетяна Анікєєва.

«Щоб стати дієтологом, потрібно починати із себе. Хто, як не сам лікар, буде амбасадором здорового харчування та корисних звичок», – лікарка-дієтологиня та засновниця Клініки дієтології Самойленко – Наталія Самойленко.

«Робота з тваринами надихає, але ветеринари схильні до вигорання. Втім, якщо правильно розподіляти те, чим хочеш займатися, то все вийде», – ветлікарка та засновниця центру реабілітації та фізичного здоров’я “Step UP» – Анна Баришнікова.

Підлітки дізналися, чому лікар має бути багатопрофільним та чому стати одразу відомим в медичній сфери нелегко, скільки треба пропрацювати, щоб стати затребуваним лікарем, та де з перших років навчання можна практикуватись. Але найголовніше, підлітки зрозуміли, що лише постійний професійний розвиток та мотивація допоможуть досягти цілей.

«Протягом 10-12 років навчання можна отримати великий багаж знань. Цей термін можна навіть скоротити до 8 років, якщо дуже постаратися», – фармацевт і менеджер проєктного офісу корпорації “Артеріум» – Артем Бондарєв.

«Не бійтеся сумніватися, пробувати та дізнаватися щось нове», – сімейна лікарка та співзасновниця ГО «Медичні лідери» Дарина Дмитрієвська.

Попереду на інших учасників та учасниць проєкту чекають зустрічі з експертами у сфері послуг, креативної, медійної, економічної та промислової сфер. Проєкт «Моя кар’єра в Україні» триватиме до кінця навчального року.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X