Підписанти Пакту заради молоді провели квартальну зустріч та обговорили перспективи працевлаштування молоді

14 травня, Київ у Міністерстві молоді та спорту України відбулася ІІ квартальна зустріч підписантів Пакту заради молоді-2020, на якій обговорювали цікаві тренди з розвитку HR-бренду, молодіжної політики та нові можливості для роботодавців.

Вітальними словами розпочали захід Олександр Ярема, Заступник Міністра молоді та спорту та Юлія Новак, Радниця з питань молоді та ВІЛ в UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення. Спікери наголосили на важливості процесів, які зараз впливають на профорієнтацію та зайнятість молоді та відзначили помітний розвиток Пакту заради молоді за останні місяці.  

Після цього Тарас Деркач, Координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ» поділився з учасниками зустрічі результатами та планами Пакту, а також розповів про актуальні події та зустрічі для молоді, що плануються проводитись у рамках ініціативи.  Окрім того, відбулася презентація програми “Державотворець” від УАЛ та Мінмолодьспорту.

В рамках заходу, учасники провели стратегічну сесію, на якій обговорили проблеми щодо працевлаштування молоді та шукали спільні рішення щодо її вирішення. На завершення, Тарас Деркач презентував рекомендації для компаній із впровадження політики family-friendly та ментального здоров’я.

______

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, ТОП-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, сприяти умови для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей  до 2020 року.

Детальніше про Пакт на сайті https://careerhub.in.ua

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X