“Підйом” реалізує ідеї сільської молоді: 11 проектів буде втілено в громадах

Завершився перший етап освітньо-проектного курсу «Підйом». У ньому взяли участь 120 молодих людей із сіл Хмельницької, Вінницької, Харківської та Полтавської областей. За підсумками навчання, молодь у командах розробила 21 проект для розвитку своїх громад.

11 найкращих проектів, спрямованих на розв’язання проблем із благоустрою, екології, освіти, культури, спорту, допомоги людям похилого віку та дітям з особливими потребами, молодь впровадить протягом цього літа.

Проект «Підйом» – це майстерня лідерства та проектного менеджменту для молоді.

Мета проекту – активізувати сільську молодь до ініціативної участі в житті суспільних громад, шляхом виховання лідерських навичок, проектного мислення та досвіду впливу на навколишній світ через реалізацію власних проектів.

«Ми відібрали до участі в проекті молодь із активною громадянською позицією, яка потрібувала знань та досвіду взаємодії, що допомогли б їй створити, а в подальшому реалізувати проекти розвитку у своїх селах та розвинути власні здібності»,зазначила Світлана Мозгова, голова управління благодійного фонду «Повір у себе», директор з розвитку корпоративного партнерства компанії «Астарта-Київ».

«Підтримуємо цей проект, бо всі зміни в будь-якій державі розпочинаються з активної молоді! Тому, інвестуючи в освіту сьогодні, ми отримаємо нове покоління лідерів, які зможуть змінити країну на краще в найближчому майбутньому!» – Тетяна Сахарук, голова правління мережі Глобального договору ООН в Україні.

«Ми бачимо великий потенціал молоді в Україні. Це люди, які живуть вже новими цінностями. Ми радо підтримуємо цей проект, який надихає бути лідерами юних учасників та дає розуміння проектного менеджементу задля реалізації власних ідей»,представник Міжнародного жіночого клубу Києва.

 

Довідкова інформація:

Проект «Підйом!» реалізується в три етапи.

Перший етап – триденна освітня сесія практичного лідерства та проектного мислення, на якій молодь створить власні проекти, найкращі з яких будуть профінансовані.

Другий етап – реалізація найкращих проектів у селах.

Третій етап – аналіз результатів, обговорення ефективності роботи з сільською молоддю в освітньо-проектному форматі.

Проект «Підйом» впроваджується спільно агропромхолдингом Астарта, Міжнародним жіночим клубом Києва, Глобальним договором ООН в Україні, благодійним фондом «Повір у себе» та Українською академією лідерства для молоді з чотирьох областей. Навчання проходило в осередках УАЛ – Харківському, Полтавському, Київському та Львівському.

Контактна інформація:

Керівник проекту: Лілія Марачканець, моб. 0952829183

e-mail: liliia.marachkanets@astarta.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X