Career Hub Pro: фриланс — безплатні освітні курси з копірайтингу, графічного дизайну та відеомонтажу для молоді з інвалідністю

Експертна платформа ГО Центр «Розвиток КСВ» Career Hub в партнерстві з Державною службою зайнятості запускає освітній курс Career Hub Pro: фриланс для молоді з інвалідністю.

Фриланс — дуже мобільна та доступна кожному форма зайнятості, яка дозволяє забезпечити свою фінансову стабільність та реалізуватись у сфері, що надихає. Платформа Career Hub запускає освітній курс для молоді з інвалідністю, програма якого розроблена з урахуванням потреб аудиторії, аби він був доступним для кожної молодої людини.

Програма курсу розроблена в межах програми USAID «Мріємо та Діємо» з урахуванням потреб аудиторії за трьома напрямками: копірайтинг, графічний дизайн та відеомонтаж.

Навчання триватиме 2,5 місяці.

Усі зустрічі будуть супроводжуватись перекладом жестовою мовою.

Курс містить:

  • 6 воркшопів для розвитку професійних навичок;
  • 4 воркшопи про особливості роботи на фрилансі;
  • 4 сесії з досвідченим ментором/кою;
  • можливість виконати перше замовлення фіналісти/ки курсу отримають сертифікат про завершення курсу та промоцію своїх послуг на платформах Career Hub.

Під час проходження курсу у кожного учасника/ці буде можливість отримати перше практичне (в т. ч. оплачуване) замовлення від бізнесу та громадського сектору, а також отримати сертифікат про завершення курсу.

Реєстрація на курс за посиланням — https://bit.ly/3RYcVlT

До зустрічі на Career Hub Pro!

 

Про організацію та платформу:

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Платформа кар’єрного розвитку Career Hub допомагає визначитись із вибором професії і планувати майбутню кар’єру, отримати якісну освіту для професійної самореалізації, розвивати професійні та м’які навички, а також підготуватись до роботи майбутнього.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X