Поради від Coca-Cola щодо планування кар’єри

Як правильно планувати власну кар’єру, які знання та навички необіхідно розвивати, та як дійти до  успіху? Спеціалісти компанії “Кока-Кола Беверіджиз Україна” зібрали 5 ефективних порад для усіх, хто на шляху до кар’єрної вершини.

 1. Зробіть ставку на талант
  Визначте напрямки, в яких ви зможете найбільш ефективно застосувати свої таланти. Ви досягнете визначних результатів займаючись справою, до якої є хист та натхнення.
 2. Ставте великі цілі – по них складніше промазати
  Найзнаменитіші історії успіху зазвичай починалися з великих мрій молодих амбітних сміливців. Задумайтесь, ким Ви уявляєте себе через 5, 10, 20 років? Не бійтесь мріяти і ставити перед собою великі амбітні цілі – по них складніше промазати!
 3. Намалюйте свою стежку до успіху
  Ви вже вирішили, де ваше місце на кар’єрному Олімпі? Тоді саме час прокласти свою стежку до успіху та впевнено крокувати вперед. Уявіть свій шлях у вигляді стежки на гору та визначте, які кроки вам треба зробити, які позиції обійняти та які знання та навички набути на шляху до своєї мети. Важливо не тільки визначити кроки, але й спланувати їх у короткостроковій (1-3 роки, середньостроковій – 3-5 років та довгостроковій перспективі).
 4. Будьте гнучкими та відкритими до нових можливостей
  Кожен з нас мріє про швидку та струнку кар’єрну стежку, але в реальному житті вона може бути витіюватою та довгою. Іноді задля досягнення головної мети потрібно зайти з флангу та бути гнучким – навіть якщо сьогодні вам пропонують позицію, яка не є престижною або запланованою, варто подумати – можливо на перспективу вона відкриє вам шлях на вершину!
 5. Мобільність та знання іноземних мов – ключ до успіху
  Мобільність, гнучкість та знання іноземних мов, зокрема англійської, відкриють для вас нові захоплюючі можливості для розвитку та побудови кар’єри, адже, як сказав Йонас Рідерстралле, талановиті особистості – це мобільні монополії з гло- бальними паспортами!

Більше рекомендацій можна знайти у публікації з планування кар’єри, яку розробили експерти CSR Ukraine, Центру “Розвток КСВ” за підтрики UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X