Представники та представниці більше ніж 20 молодіжних центрів почали навчання на курсі з кар’єрного консультування

16 листопада 2020, онлайн – CSR Ukraine, експертна організація “Центр “Розвиток КСВ”, платформа Career Hub та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення у співпраці з Міністерством молоді та спорту України відкрили навчання на комплексному практичному онлайн-курсі “Кар’єрне консультування для молодіжних центрів”. Заявки на участь подали понад 50 молодіжних працівників та працівниць.

Курс має на меті допомогли молодіжним центрам розвивати напрямки профорієнтації, працевлаштування та кар’єрного консультування молоді. Курс надає теоретичні знання та практичні інструменти для роботи з різними кар’єрними запитами молоді: профорієнтація, пошук роботи, розвиток кар’єри та вихід із кризових ситуацій. 

Навчання безкоштовне та включає 12 онлайн-семінарів та 5 супервізій. Заняття проходитимуть з 16 листопада до 19 грудня. Учасників було відбирано на основі мотивації та готовності надати консультації мінімум для 20 молодих людей в межах свого молодіжного центру, а також розробити план кар’єрних активностей на 2021 рік.

Спікерки курсу – кар’єрні консультантки, досвідчені спеціалістки зі сфер HR, психології та коучингу.

Програма курсу, розроблена на основі німецького досвіду, схвалена МОН та пропілотована в рамках проєкту Dnipro Career Hub у 2019-2020 рр. Випускники курсу успішно завершили навчання та провели понад 400 консультацій для мешканців Дніпра. Також 2020 році курс мав новий набір онлайн та залучив до навчання 12 консультанток з різних регіонів України. 

Програма курсу включає такі модулі: 1) Базові поняття кар’єрного консультування; 2) Побудова професійного профілю; 3) Системна модель кар’єрного консультування; 4) Лінійна модель кар’єрного коучингу; 5) Формування роботи кар’єрної служби молодіжного центру.

Контактна інформація: (097) 840 0446, (063) 747 7538 або пишіть nk@csr-ukraine.org 

———

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: розробка буклетів та уроків про кар’єру для школярів “Карта професій“, ініціатива Пакт заради молоді-2020, програма розвитку навичок Skills Lab та надихаючі проєкти для школярів та молоді на тему планування кар’єри.

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X