Прес-конференція «Моя кар’єра в Україні: погляд молоді» – враження дітей від Дня, проведеного з топ-менеджерами

1 червня, Київ – Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ», Career Hub та Перший Український Міжнародний Банк провели прес-конференцію щодо результатів проекту  «Моя кар’єра в Україні: погляд молоді». Десятикласники-переможці Всеукраїнського конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» з різних куточків України зустрілися зі своїми кумирами в омріяних професіях та розказали про свої враження від Дня, пр

оведеного з топ-менеджерами компаній, представниками влади та успішними українцями.

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України, відзначив актуальність тематики проекту, адже участь у ньому допомагає молодим людям свідомо підійти до вибору професії та розвивати Україну в майбутньому.

Сергій Черненко, голова правління ПАТ “ПУМБ” розказав про власни

й досвід від участі в проекті та враження від спілкування зі школярами, які планують стати економістами в майбутньому. Тарас Деркач, координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ» розказав про результати проекту «Моя кар’єра в Україні», у своїх есе діти писали про те, ким хочуть бути в майбутньому і найбільш цікавими професії для молоді стали: журналіст, перекладач, лікар та вчитель.

Також до прес-конференції приєдналися учні-переможці конкурсу, які із захопленням ділилися враженнями від зустрічей з топ-менеджерами.

«Я радий тому, що мені дав цей проект  але трохи сумно, що тут лише 50 учнів, адже всі школярі України мають отримати таку можливість – поспілкуватися зі спеціалістом в обраній професії. Дякуючи проекту я впевнився ще більше, що хочу стати хірургом» – каже один з переможців проекту Ксинін Мартин, майбутній хірург.

 «Для мене,  участь у проекті, це великий крок на шляху до омріяної професії, адже ми отримали змогу зазирнути всередину справи, з якою плануємо пов’язати життя» – враження від участі в конкурсі Софії Кондаурової, майбутній тренер з тайквандо.

Десятикласниця Мар’яна Ільницька, майбутній журналіст: «Сьогодні, я була на екскурсії в 1+1 , ми були в студії Сніданку та ТСН і мене переповнюють враження. Я вважаю, що такі проекти мають існувати саме для того, щоб ми, школярі могли проявити свої можливості. Я зрозуміла, що не варто боятися і завжди йти вперед до мрії».

Нагадаємо, що 31 травня в рамках Національної конференції «Моя кар’єра в Україні» десятикласники-переможці познайомились із заступником Міністра молоді та спорту Олександром Яремою, головою правління ПУМБ Сергієм Черненко, віце-президентом компанії Miratech Оленою Жиліч,  ведучим Першого Національного телеканалу Тімуром Мірошніченко, послухали майстер-класи від ведучої 1+1 Юлії Бориско та Євгенія Бондаренко, директора академії D.TEK.

1 червня автори найкращих есе провели день у Міністерстві освіти і науки України, Мінстерстві молоді та спорту України, Національній поліції України, в компаніях ПУМБ, 1+1, Svitla, Projector, МАУ, D.TEK, відвідали з екскурсією Інститут Серця та познайомились із видавцем Іваном Малковичем та перекладачем Віктором Морозовим, режисеркою Марисею Нікітюк та іншими успішними українцями.

Отриманий результат просто вражає та доводить, що молоді цікавиться профорієнтаційними проектами та бажають свідомо обирати майбутню професію!

***

Всеукраїнський конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» вже третій рік поспіль здійснює мрії школярів. За три роки близтко 2200 десятикласників взяли участь у проекті, що допомогло їм свідомо обирати майбутню професію!

 

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше:  www.csr-ukraine.org

 

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua


ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X