Як створити кар’єрний центр: презентація інтерактивного посібника для молодіжних працівників та освітян

ГО Центр “Розвиток КСВ” та її платформа Сareer Hub в межах програми USAID “Мріємо та діємо” запрошує на презентацію практичного інтерактивного Посібника, який допоможе освітянам, фахівцям і фахівчиням молодіжних центрів чи громадських організацій ефективно запровадити послуги кар’єрного консультування та заходи розвитку кар’єри. Онлайн-захід відбудеться 17 січня 2023 року з 16:00 до 17:00 на платформі Zoom. Партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України.

Із початком повномасштабної війни запровадження кар’єрних послуг стало не потребою, а гострою необхідністю. Через війну 2 мільйони молодих людей стали внутрішньо-переміщеними особами та ще близько 2 мільйонів виїхали за кордон. Третина молоді втратила роботу і наразі має конкурувати за робочі місця із більш досвідченими фахівцями. Однак у молодіжних працівників та освітян недостатньо комплексних інструментів для роботи з молоддю.

Саме тому платформа Career Hub громадської організації Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми USAID «Мріємо та діємо» розробили Практичний інтерактивний посібник  “ЯК СТВОРИТИ КАР’ЄРНИЙ ЦЕНТР?”.

Посібник покликаний допомогти освітянам, фахівцям і фахівчиням молодіжних центрів, громадських організацій чи центрів зайнятості ефективно запровадити кар’єрні послуги. Його матеріали  стануть в пригоді тим, хто планує створити центр кар’єри або надавати якісні кар’єрні послуги, зокрема для молоді.

У програмі заходу відбудеться:

-Панельна дискусія з молоддю “Кар’єрні послуги: виклики та очікування молоді в умовах війни та після неї” під час якої студенти та студентки ЗВО і ЗПТО поділяться власним баченням.
-Презентація інтерактивного посібника “ЯК СТВОРИТИ КАР’ЄРНИЙ ЦЕНТР?” та його можливостей.
-Презентація партнерського інструментарію для Центрів розвитку кар’єри проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Зареєструватися на подію можливо на сайті – https://careerhub.in.ua/toolkit/

У відповідь на реєстрацію всі учасникі/ці отримають запрошення на захід (перегляд стірму), а вже після заходу їм буде направлено посилання на Посібник.
Контактна особа:
Юлія Лошакова – координаторка напрямку кар’єрного консультування Career Hub career@csr-ukraine.org
__________________

Посібник розроблено експертною платформою Career Hub громадської організації «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» та за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Цей Посібник став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю Центру «Розвиток КСВ» і не обов’язково відображає погляди IREX, USAID чи уряду Сполучених Штатів.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X