Практичний онлайн-тренінг “Ефективні закупівлі у громадському секторі”

Мрієш знайти роботу у сфері закупівель, або хочеш налагодити систему закупівель в своїй організації? Хочеш дізнатися більше про те, як ефективно працювати з постачальниками в межах реалізації українських та міжнародних грантових проєктів? Тоді реєструйся на практичний онлайн-тренінг “Ефективні закупівлі у громадському секторі” від Центру “Розвиток КСВ” та Career Hub.

Спікерка тренінгу: Юлія Кірсанова, практикуючий бухгалтер  громадського сектору з 20-ті річним досвідом роботи, аудиторка, професійні сертифікати IFRS,  CIMA, ACCA DipIFR(rus), експертка Career Hub

У програмі тренінгу:

  • Створення політики закупівель організації
  • Алгоритм здійснення закупівлі: від планування до отримання товару (послуги)
  • Налагодження роботи з постачальниками та підрядниками
  • Підготовка до аудиту цільового фінансування донорських організацій
  • Практичні завдання

Етапи тренінгу: 

  • 04.10 (10:00-18:00) – тренінг-інтенсив 
  • 11.11 (10:00-13:00) – обговорення результатів практичного завдання
  • 18.11 (10:00-12:00) – підсумки та вручення сертифікатів за рівнями

Де: онлайн (ZOOM)

Цей тренінг буде корисний менеджерам/кам із закупівель, бухгалтерам/кам, проєктним менеджерам/кам та тим, хто хоче почати кар’єру у сфері закупівель та роботи з підрядниками.

За результатами тренінгу на основі виконаних практичних завдань учасників буде сертифіковано на рівні  A (86-100 балів), B (70-85 балів) та С (55-69 балів).

За умови сертифікації на рівень А учасникам може бути запропоновано роботу фахівця із закупівель у провідній громадській організації Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”, а також буде надано Ваше резюме для інших організацій. 

Реєстрація та умови участі у тренінгу за посиланням – careerhub.in.ua/procurement-in-ngo

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: (093) 585 4789 або пишіть ys@csr-ukraine.org

 

Організатори тренінгу: 

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: розробка буклетів та уроків про кар’єру для школярів “Карта професій“, ініціатива Пакт заради молоді-2020, програма розвитку навичок Skills Lab та надихаючі проекти для школярів та молоді на тему планування кар’єри.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X