Запрошуємо викладачів університетів обговорити сучасні підходи для дистанційної освіти

Якими навичками та інструментами мають володіти викладачі нового покоління у сучасних умовах? Як в умовах шаленого завантаження і безкінечних онлайн-зустрічей  залишатися продуктивними, ефективно залучати до навчання студентів і  не втратити  інтерес до роботи? Якщо вас цікавлять ці питання, тоді запрошуємо вас на конференцію-практикум. 

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” за підтримки Servier Ukraine запрошують викладачів закладів вищої освіти на Всеукраїнський онлайн-форум «Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти»,що відбудеться 16 грудня 2020 року (11:00-15:30). Захід проходить в рамках ініціативи Пакту заради молоді-2025. Партнери: Міністерство молоді та спорту України, UGEN.

Під час форуму викладачі та відомі спікери/ки обговорять сучасні виклики для викладачів в умовах карантину та дадуть поради щодо покращення навичок для ефективної роботи зі студентами. Серед навичок, які будуть розглянуто на заході: 

  • навички фасилітації;
  • ефективна взаємодія та комунікація;
  • таймменеджмент;
  • емоційна стійкість та усвідомленість.

В рамках Форуму відбудуться дискусії із представниками держави, бізнесу та закладів освіти про виклики у роботі викладачів в умовах карантину та дистанційного навчання, обговорення сучасних підходів до вирішення викликів та презентації практичних відео-лекцій від експертів. 

Реєстрація на Форум триває до 15 грудня 2020 року (включно) за посиланням – https://forms.gle/tDV3MVXobbH6n8s19 

Учасники/ці Форуму матимуть можливість відвідати серію практичних вебінарів з розвитку навичок протягом 17-23 грудня 2020 року. Під час п’яти практичних вебінарів викладачі зможуть закріпити важливі навички та опанувати ефективній освітні інструменти: 17.12 – Самомотивація і мотивація студентів; 18.12 – Майндфулнес практики: як підтримувати ментальне здоров’я викладачів і студентів; 21.12 – Поведінкова модель DISC; 22.12 – Методи групової роботи онлайн; 23.12 – Гнучкий тайм-менеджмент.

Контактна особа: Надія Кириченко,  nk@csr-ukraine.org, 044 292 02 48, 063 747 7538

____

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X