Програма «Моя кар’єра у Сварозі»

Щороку на базі корпорації проходять практику десятки студентів різних курсів. Практиканти мають чудову можливість не лише поповнити свої знання у різних галузях сільського господарства, але й випробувати свої навики на сучасній закордонній техніці.

Для здібних, активних випускників, які з цікавістю ставляться до своєї роботи та готові до самовдосконалення, ми пропонуємо пройти стажування на наших підприємствах.

Умови та етапи стажування:

  • Заповнення анкети
  • Співбесіда з керівником напрямку
  • Відбір кращих за результатами співбесіди
  • Проходження стажування під керівництвом наставника. Наставники (досвідчені спеціалісти) вчать молодих фахівців працювати з технікою і технологіями, допомагають їм стати членами єдиної виробничої команди
  • Тривалість стажування — 6 місяців (термін може бути скорочений)
  • За період стажування виплачується заробітна плата
  • Надається житло

 

Основними напрямками проходження студентами практик та випускниками стажувань є головні виробничі напрямки діяльності корпорації: рослинництво, тваринництво, садівництво.

Наша програма відкрита для молодих спеціалістів, які хочуть працювати та професійно зростати у найефективнішій аграрній компанії Західного регіону України.

Заповнюючи цю анкету, Ви добровільно вказуєте персональні дані та даєте згоду на їх обробку.

Протягом 2014 року в програмі «Моя кар’єра у Сварозі» взяло участь 80 студентів виробничих спеціальностей (інженери, агрономи, трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, лікарі ветеринарної медицини, зоотехніки) та більше 15 молодих працівників працевлаштовано.

На 2015 рік в корпорації відкрито 92 робочих місця для молодих спеціалістів, з них: 9 – інженери, 16 – агрономи, 37 – трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, 15 – лікарі ветеринарної медицини та 15 – зоотехніки.

Зареєструватися

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X