Програма розвитку навичок для молоді «Skills Lab» тепер й в Донецькій області

Маріуполь, 26 листопада 2018 року – Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України відкрили п’яту програму безкоштовних майстер-класів #SkillsLab з розвитку сучасних навичок для молоді у двох напрямах: успішна кар’єра та власна справа.

Місцеві партнери, які підтримали ініціативу: Маріупольська спілка молоді та ГО «Фонд розвитку Маріуполя».

Учасників та учасниць програм привітали організатори, партнери, влада, а також місцеві роботодавці: «У партнерстві з UNFPA ми працюємо нам тим, щоб молодь відкривали для себе нові можливості в Україні, адже 68% опитаної молоді має бажання виїхати на роботу за кордон (CГ «Рейтинг», 2017 рік). Програма, яку ми пропонуємо сьогодні, спрямована на те, щоб молоді дівчата та хлопці отримали soft skills, які допоможуть їм стати успішними в їхньому професійному житті» – зазначила Анна Аранжій, менеджерка молодіжних проектів Career Hub «Центру «Розвиток КСВ».

Від місцевих партнерів з вітальним словом виступив Володимир Курський, депутат Маріупольської міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань освіти і науки, духовності, молодіжної політики, справах сім’ї, культури і спорту. Він поділився історією свого кар’єрного шляху з присутніми та наголосив на важливості громадської діяльності, яка допомагає розпочати кар’єру.

У рамках відкриття програми Анна Аранжій, також презентувала ініціативу «Пакт заради молоді-2020», її можливості, а також організаційні питання проведення #Skills Lab у Маріуполі.

Учасники/ці познайомилися з кураторами програм у Маріуполі, які надалі здійснюватимуть комунікацію та координацію роботи в групах: Михайло Юртін, Мар’я Мельникова та Дар’я Маркович.

З мотиваційною промовою для учасників виступив Дмитро Ляшов – бізнес-консультант, у минулому радник голови Донецької ОДА та директор судноремонтного заводу. Він поділився секретами своїх успіхів, помилками у розвитку кар’єри та роботі з бізнесом.

У Львові та Кременчуці, де вже завершилися  програми #SkillsLab, наші учасники продемонстрували товари чи послуги власного виробництва, а участь у програмі Skills Lab допомогла їм краще зрозуміти як вести власну справу та будувати кар’єру. Серед проектів учасників, які вже почали працювати: виробництво та продаж предметів інтер’єру та прикрас з епоксидної смоли; випічка діабетиних  солодощів; спеціально розроблений курс «Online school of mobile photo» з обробки фото для соціальних мереж; манікюрний салон. Соціальні проекти наших учасників вже отримали підтримку голови Львівської ОДА, а у Кременчуці команда подала свою ідею на участь у Громадському бюджеті міста.

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Серед основних досягнень Центру – щорічний Конкурс кейсів з Цілей сталого розвитку, Пакт заради молоді, Карта професій й спільнота Кар’єра мрії, щорічний Форум «Бізнес і університети», проект ДівчатаSTEM тощо. В рамках своєї діяльності Центр співпрацює з Міністерствами, міжнародними організаціями, компаніями.  

Детальніше: www.csr-ukraine.org та www.facebook.com/CSRUkraine

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X