Програма виставки Future of Work на тиждень

З 22 липня по 1 серпня в Культурному центрі «Арт-Братислава» проходить перша інтерактивна виставка для молоді «Future of Work» про майбутнє роботи. 

Протягом цього тижня на виставці відбудуться онлайн-воркшопи від бізнесу та різні безкоштовні офлайн-активності.

Підготували для вас детальну програму виставки на цей тиждень. Обирайте зручну для себе дату та реєструйтесь за цим посиланням.

26 липня (понеділок)

 • “Підтримка іміджу бренду в соціальних мережах” від компанії Nestle – онлайн (11:00-12:00)
 • “Електронна комерція: як розвиватися особисто та які вміння стануть вашою фундаментальною базою” від компанії Nestle – онлайн (12:00-13:00)
 • “Робітничі спеціальності – професія майбутнього. Ламаємо стереотипи та даємо лайфхаки успішного пошуку роботи” від клмпанії OLX Україна – онлайн (15:00-17:00)

27 липня (вівторок)

 • “Anti-fraud unit: інновації, соціальна місія, змагання. Як працює та чим займається підрозділ протидії шахрайству у Альфа-Банку Україна?” від клмпанії Альфа-Банк Україна – онлайн (11:00-13:00)
 • Ситуативна командна гра “Кейси роботи майбутнього: бачення молоді” – офлайн (15:00-18:00)

28 липня (середа)

 • “Формула успіху” від компанії Нова Пошта – онлайн (11:00-13:00)
 • “Soft-навички майбутнього: де і як їх розвивати?” від TUMO Kyiv – офлайн із трансляцією в соцмережах Career Hub (15:00-17:00)

29 липня (четвер)

30 липня (п’ятниця)

 • “Як обрати професію майбутнього та замотивувати себе до неймовірних змін” від компанії Shamrock – онлайн (11:00-13:00)
 • Майстерня майбутнього “Як підготуватись до роботи 2030” – офлайн (13:00-17:00)
 • Футуристична мафія “Future of Work” – офлайн (18:00-20:00)

31 липня (субота)

 • Майстер-клас “Образ тіла” – офлайн (12:00-14:00)
 • Уроки медитації. Майстер-клас – офлайн (16:00-18:00)
 • Перегляд кінофільму “Ціна правди” та дискусія – офлайн (18:00-20:00)

1 серпня (неділя)

 • Майстер-клас з йоги – офлайн (11:00-13:00)
 • Закриття виставки Future of Work – офлайн (16:00-18:00)
 • Футуристична вечірка Career Party – офлайн (18:00-20:00)
__________
Виставку Future of Work організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України.

Бізнес-партнери: OLX Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Альфа-Банк, Nestlé, ELEKS, Нова пошта.Партнери: Isobar Ukraine, TUMO Kyiv, УТОГ, УТОГ Сервіс, Державна служба зайнятості, Live-sound, ІТ.Integrator, Жіночий консорціум України, Патрульна поліція, Уроки Медитації, Дім Роботів, UniExo, UReport Ukraine, Inventor, CamTouch, Інноваційні Освітні Рішення.

Медіапартнери: Na chasi, Mind.ua, INSCIENCE, CreativityUA, Соцпортал.

Інфопартнери: Або – Агенція медійного росту, America House Kyiv, AIESEC in Kyiv, Твій простір можливостей, БУР, Українська асоціація студентів, Українська асоціація молодіжних рад, Студентська рада КПІ.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X