ПУМБ підписав Пакт заради молоді

Український банк ПУМБ долучився до Пакту заради молоді − 2025. Ініціатива допомагає створювати програми стажування, робочі місця та надавати менторську програму від бізнесу для молоді. 

Пакт заради молоді – 2025 об’єднує зусилля бізнесу, держави й освіти для професійної реалізації молоді. Програму ініційовано Центром «Розвитку КСВ» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України.

«Інноваційні фінансові організації потребують висококваліфікованих спеціалістів/ок, котрі будуть добре розумітися в аналітиці, економіці та у digital-сфері. Саме тому підтримка і розвиток молоді — це базовий рівень роботи бізнесу, який націлений на сталий розвиток», — зазначила заступниця Голови Правління з роботи з персоналом ПУМБ Тетяна Костюченко.

Підписання Пакту заради молоді ще раз декларує позицію і цінності компанії ПУМБ. Адже компанія стабільно працює над створенням програм для молоді. Так, цьогоріч команда реалізувала новий безкоштовний навчальний проєкт — Академію Аналітики для українських студентів/ок та випускників/ць технічних вишів.

Лекції-практикуми проводили ментори — провідні експерти ПУМБ з різних напрямків аналітики, а також професори Київської школи економіки (КSE). За один місяць студент/ки отримали практичні навички роботи з базами даних на основі реальних кейсів з деперсоніфікованими даними. Деталі щодо нового набору студентів буде оголошено навесні 2022 року.

«В Україні багато талановитих молодих людей, які шукають можливість застосовувати свої знання на практиці. Ми зацікавлені в навчанні, підтримці та розвитку студентів. Саме тому реалізуємо такі проєкти як Академія Аналітики ПУМБ та активно набираємо молодь на інші напрямки. Підписання Пакту заради молоді —  продовження того, що робить ПУМБ»,  — підкреслила Світлана Тихоненко, начальниця управління з розвитку бренда роботодавця ПУМБ. «Сподіваємося, така ініціатива надихне інші компанії робити вартісні проєкти, спрямовані на інвестування в молодих фахівців. Адже ми прагнемо до сталого розвитку бізнесу і країни», — додала вона.

Цікаво, що зараз, 53 % від загальної чисельності персоналу у ПУМБ — люди віком від 18 до 35 років. Це підтверджує те, що банк як роботодавець дійсно орієнтований на молодь і сприяє її розвитку та кар’єрному зростанню.

Голова правління Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна зазначила: «Мета Пакту об’єднувати зусилля компаній, держави, громадськості та міжнародних партнерів заради якісної та безбар’єрної професійної реалізації молоді в Україні. Ми раді, що наша спільнота зростає, і сподіваємося разом створити ще більше можливостей для української молоді».

Детальніше про Пакт на сторінці: https://careerhub.in.ua/pact-for-youth-2025/

_____

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.

Програма “Мріємо та діємо” впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X