Регіональна конференція проекту «Моя кар’єра в Україні» у Запоріжжі. Топ-менеджери ділились досвідом з підлітками

12 квітня, Запоріжжя. Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку провели зустріч з 50 фіналістами першого етапу конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Інформаційні партнери – журнал «Однокласник» та портал «ZNOUA».

Третя з п’яти регіональних зустрічей відбулась у стінах «Zaporizhzhia.city Hub»Учасниками стали десятикласники з Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей

Розпочали захід вітальними словами організатори проекту Тетяна Козловська, координаторка цьогорічного проекту, Центр «Розвиток КСВ», Тетяна Колесник, керівник сектору КСВ «ПУМБ».

Підлітки розповіли про те, ким мріють стати: дівчина-криміналістка, хлопець-візажист – жодних гендерних стереотипів. Були серед учасників і майбутні агрономи, журналісти, лікарі, науковці, винахідники, менеджери, програмісти і навіть соціальні підприємці – бджоляр, який прагне перетворити справу батьків у сімейний бізнес і постачати корисні медові продукти.

Під час дискусії «Лайфхаки від топів: як побудувати успішну кар’єру» учасники отримали поради від гостей.

Шурма Ростислав, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь»: «Світ змінюється надзвичайно швидко. Потрібно бути мобільним і наполегливим, щоб досягти успіху. Боятися помилок не потрібно, адже це цінний досвід. Аналізуйте  невдачі та робіть наступні кроки. Багато галузей сьогодні побудовані не на ручній праці, а на високотехнологічних рішеннях. Саме таких спеціалістів шукають компанії. Робота має бути улюбленою».

Маслієнко Олена, керівниця регіонально центру ПУМБ «Центральний»: «Команда – це надзвичайно важливо. Всі серйозні рішення в банку приймаються колективом, після тривалих обговорень. Ми – велика сила, тільки коли разом. Командою розвиваємося та змінюємося. Ми вимірюємо рівень задоволення співробітників, дізнаємося, що потрібно для щастя. Багато інвестуємо в освіту колег та кар’єрне зростання. Робота має приносити задоволення, дарувати щасливі миті».

Олександр Рєпкін, голова наглядової ради ТОВ «Токмак Солар Енерджі», президент енергетичної асоціації «Українська Воднева Рада»: «Ми займаємося інноваційною для України сферою. Щодня доводиться зіштовхуватись зі скептиками. Проте, якщо ти маєш амбітну мету і впертість, в хорошому розумінні цього слова, результат неодмінно буде. Адже для того, щоб країна стала вільною  по-справжньому,  вона має стати вільною енергетично».

Вакало Ольга – журналістка,  очолює  Редакційну раду Національної суспільної телерадіокомпанії України: «Сьогодні кожен може бути громадянським журналістом, маючи тільки смартфон і сторінку у соціальних мережах. При цьому, бцти відповідальним і чесним громадянином.  Маю кілька непорушних правил, які є визначальними для професії журналіста: говоріть правду, розповідайте історії, історії мають бути з картинками».

Аскад Ашурбеков – керівник соціологічної компанії «Independent Researching Group», радник з децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування (Програма «U-LEAD з Європою»): «Децентралізація дала змогу громадянам впливати на багато процесів у межах свого міста, громади чи області. Потрібно не боятись використовувати цей ресурс. З’явився також великий попит на висококваліфікованих спеціалістів у регіонах, який підкріплюється і достойними умовами праці. Тепер, щоб досягти успіху, не потрібно їхати до Запоріжжя, Києва чи виїжджати за кордон».

Наступні зустрічі з фіналістами конкурсу заплановані у Львові та Одесі. 30 травня 2019 року-відбудеться Всеукраїнська конференції з планування кар’єри у м. Києві, що стане для переможців Днем здійснення мрії про кар’єру, а 31 травня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром у обраній професії!

Фотозвіт конференції.

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X