Регіональна конференція проекту «Моя кар’єра в Україні» в Одесі. Топ-менеджери ділились досвідом з підлітками

17 травня 2019, Одеса – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» та CareerHub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку провели зустріч з 50 фіналістами першого етапу конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Інформаційні партнери – журнал «Однокласник» та портал «ZNOUA».

Остання з п’яти регіональних зустрічей відбулась у стінах Impact Hub Odessa. Учасниками стали десятикласники з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.

Розпочали захід вітальними словами організатори проекту Тетяна Козловська, координаторка цьогорічного проекту, Центр «Розвиток КСВ», та Тетяна Колесник, керівник сектору КСВ «ПУМБ».

Найпоширенішими професіями у південних регіонах були лікар, ІТ-спеціалістта журналіст. Серед незвичних – персональний веб-дизайнер, інженер космічних пристроїв.

Під час дискусії «Лайфхаки від топів: як побудувати успішну кар’єру» учасники отримали поради від гостей.

Омельченко Андрій, керівник Одеського регіонального центру ПУМБ: «Вивчайте себе, свої уподобання, знайомтесь з різними професіями та експертами. Це дозволить раніше зрозуміти, що підходить вам, а що ні.Обирайте те, що вам ближче,не піддавайтеся впливу оточуючих. Шукайте не гарну зарплатню, а компанію, яка вас багато чому навчить. Щоб  досягти успіху, потрібнобути відкритими, активними та цікавими людьми».

Доненко Валерія, директорка відділу персоналу «Smilefood»: «Я очолюю відділ роботи з персоналом, сама працювала на різних посадах в різний час. Якості, які є найціннішими для роботодавців: вміння комунікувати з  іншими людьми, організаторські навички, лідерські якості, тобто вміння вести за собою та брати відповідальність. Здобувайте їх, працюйте над собою щодня».

Таїна Федосєєважурналісткаонлайн-видання «Маяк»: «Щоб бути гарним журналістом, треба вміти правильно подавати і структурувати інформацію, придумувати заголовки, що привертають увагу. Сторітелінг – тренд, якому варто вчитися. В класичних університетах багато застарілих кліше. Я рекомендую онлайн-курси, бо це практично, швидко і цікаво. В Україні є свобода слова».

Кольцов Денис, директор Одеської дирекції страхової компанії «Арсенал»: «Для побудови кар’єри добре, коли хобі трансформується в професію. Варто набиратися досвіду, а не лише знати теорію. Тому коли вам довіряють певне завдання, робіть його на совість, навіть якщо на перший погляд це не ваше. Постійно знайомтесь з новими людьми і новими сферами».

Ігор Солодов, засновник тренінгової компанії Solodov.projects: «П’ять кроків про те, що робити, якщо ви не хочете вступати туди, куди пропонують батьки:
1. Подякувати батькам за турботу і хвилювання.

2. Пояснити, що у вас обох однакова мета – щасливий студент, працівник.

3. Запитати у батьків, чому вони хочуть, аби ви обрали саме цю професію, яка кінцева мета.

4. Пояснити, що працювати в не улюбленій сфері і бути щасливим чи щасливою при цьому – надзвичайно складно.

5. Розповісти батькам, що саме зробить вас щасливими у тому напрямку, який ви обираєте.

Запам’ятайте: немає правильних відповідей, є правильні запитання».

30 травня 2019 року відбудеться Всеукраїнська конференція з планування кар’єри у м. Києві,  а 31 травня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром в обраній професії!

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

CareerHub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X