Твоє майбутнє у сфері торгівлі (Карта професій)

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку сфери торгівлі (ритейлу) в Україні, подано інформацію про основні професійні напрями,
вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів цієї сфери, та рекомендації від топ-менеджерів.

У публікації використано матеріали та поради трьох провідних компаній України, які є партнерами проекту «Карта професій»: «Леруа Мерлен Україна», «Watsons Україна» та Winner Group Ukraine.

Керівництво буде корисним для молодих людей, що прагнуть отримати роботу своєї мрії і готові працювати задля цього.

©Центр «Розвиток КСВ», 2018

Публікацію «Твоє майбутнє у сфері торгівлі» видано Центром «Розвиток КСВ» у рамках проекту «Карта професій» за фінансової підтримки компаній: «Леруа Мерлен Україна», «Watsons Україна» та Winner Group Ukraine. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Центру «Розвиток КСВ» та не обов’язково відображає точку зору вказаних вище компаній. Забороняється відтворення будь-якої частини цієї публікації в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ

Зінченко А. Г. Твоє майбутнє у сфері торгівлі. — К.: Видавництво «Юстон», 2018. — 44 с.

Автори матеріалів: Деркач Т. Л., Саприкіна М. А, Савич Л.Л. , Музика А.С., Войткевич А. І., Патлач О. О., Веремєєва К. С., Мясковська М.І., Княжанська Г.О.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X