Роботодавці Пакту заради молоді отримали відзнаки Міністерства молоді та спорту України

10 грудня у Києві CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України провели квартальну зустріч підписантів Пакту заради молоді-2020. Це Європейська ініціатива щодо вирішення проблем працевлаштування молоді та створення нових робочих місць.

На зустрічі були підсумовані та представлені результати роботи за 2019 рік. Дев’ять компаній, які проявили активність у реалізації заходів в рамках ініціативи та реалізують програми із забезпечення місць для роботи та стажування молоді відзначені Почесними грамотами Мінмолодьспорту: UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Метінвест Холдинг, Райффайзен Банк Аваль, lifecell, НЕК “Укренерго”, Reikartz Hotel Group, Кока-Кола Беверіджиз Україна, Альфа – Банк та Укртелеком.

Також учасники провели стратегічну сесію щодо проєктів із розвитку Пакту у 2020 році та, відповідно наданих ініціатив від учасників, визначили подальші активності Пакту на наступний рік.

Довідково:

Пакт заради молоді – 2020 започатковано у 2016 році з метою запровадження сучасних, європейських механізмів та підходів по роботі з молоддю та консолідація зусиль держави, громадськості та бізнесу для вирішення проблеми освіти і працевлаштування молодих людей.

Пакт є продовженням європейської ініціативи і передбачає сприяння створенню як мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором, забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді. Додатково визначено нову ціль: 1500 молодих людей отримають менторську підтримку з питань побудови кар’єри.

Станом на сьогодні українська ініціатива об’єднала 141 компанію з 17 міст України: Вінниця, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Суми, Київ, Дніпро, Луцьк, Кременчук, Харків, Запоріжжя, Олександрія, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Чернігів та Черкаси. Роботодавці спільно створили 35083 робочих місць для молоді, 614 партнерства із освітнім сектором та забезпечили менторством 2246 молодих людей.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X