Конкурс для викладачів на краще заняття з фінансової грамотності (реєстрацію продовжено)

Центр «Розвиток КСВ» запрошує викладачів українських ВНЗ взяти участь у конкурсі на краще заняття з фінансової грамотності для студентів. Конкурс проходить в рамках проекту «Фінансова грамотність для студентів неекономічних спеціальностей» за підтримки компаній: Райффайзен Банк Аваль, Альфа Страхування, Кредобанк, МетЛайф, EY і Amway.

Фінансова грамотність є надзвичайно важливою для життєвого успіху у 21 столітті. Конкурс проводиться з метою поглибленого вивчення теми фінансової грамотності та отримання практичних навичок студентами, а головне – задля зміни моделі викладання фінансової грамотності для молоді.

Викладачі усіх ВНЗ України можуть подати заявку на участь у конкурсі індивідуально або як команда і підготувати методичні розробки практичного заняття (конспект та допоміжні матеріали) на одну із запропонованих тем фінансової грамотності:

  1. Фінансове планування життя;
  2. Планування великих подій;
  3. Планування великих покупок;
  4. Розумні покупки;
  5. Пасивні джерела доходу;
  6. Як захистити себе від фінансових махінацій;
  7. Відкриття власної справи;
  8. Власна тема Учасника / команди.

Викладачі та викладацькі команди, які бажають взяти участь у конкурсі повинні з 20 березня до 20 травня 2018 року надіслати на електронну пошту td@csr-ukraine.org заявку, що міститиме наступні матеріали:

  • заповнену ЗАЯВКУ (додаток до Положення про конкурс);
  • підготовлене заняття (конспект та додаткові матеріали).

Повідомлення про результати відбору команди буде опубліковано до 31 травня на сайті csr-ukraine.org, а також електронним листом на вказану в заявці Учасника адресу.

Журі конкурсу у складі представників компаній Райффайзен Банк Аваль, Альфа Страхування, Кредобанк, МетЛайф, EY та Amway відберуть 15 фіналістів, які будуть запрошені на Конференцію «Фінансова грамотність у ВНЗ: з чого починати» 15 червня 2018 року в Києві. Фіналісти презентують свої роботи учасникам конференції, які також голосуватимуть за кожне заняття протягом заходу.

Автори 8 кращих занять отримають можливість студійного відеозапису заняття та поширення онлайн. А три переможці конкурсу отримають грошові призи в розмірі 5000 гривень (сума вказана з урахуванням податків).

Детальні умови в ПОЛОЖЕННІ КОНКУРСУ на сайті www.csr-ukraine.org.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ПЕРЕЙТИ ДО ЗАЯВКИ

З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтесь до Тараса Деркача, td@csr-ukraine.org, тел. (044) 292 02 48

***

Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація, що була заснована у 2008 році. Мета діяльності – впроваджувати соціальну відповідальність задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямами: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, кар’єрного консультування і STEM, нефінансова звітність муніципалітетів. Об’єднує 40 компаній України (напр.: EY, Небесна криниця, Василь Кісіль і партнери, Нова пошта, ДТЕК, Артеріум, Оболонь, 1+1). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X