Саморозвиток: 7 порад від ARTEFACT.St

Ні для кого не секрет, що чимось цікавитись ми розпочинаємо ще у досить юному віці. Важливо чим раніше визначитись, який вид діяльності приносить задоволення і рухатись у напрямку його пізнання.

Ось декілька порад від ARTEFACT.St, що допоможуть у твоєму розвитку.

1) Якщо ти ще студент, то не варто сподіватись лише на вищий навчальний заклад. Вивчати те, що дійсно цікавить, потрібно самостійно. Ми живемо у епоху цифрових технологій, щоб здобути нові знання не завжди потрібно кудись їхати. Підпишись на розсилки тематики, яка цікавить, дивись вебінари, читай літературу, якщо читати не любиш слухай аудіокниги, проходь онлайн/офлайн курси та інше.

2) Знайди кумира/кумирів, на кого варто рівнятись, у соціальних мережах та додай у друзі. Дивись чим він/вона цікавиться, адже досить часто професіонали у своїй справі постять новинки сфери. Не соромся йому написати і запитати поради щодо джерел інформації, якими варто користуватись, корисних посилань та історію як йому/їй вдалось цього досягнути.

3) Теорія це добре, а практика – це безцінний досвід. Тому важливо не просто поповнювати рівень своїх знань, але і спробувати самому реалізувати декілька проектів/ попрацювати на компанію/ організувати з друзями стартап. Щоб дійсно визначитись, що сфера, завдання і сам напрямок діяльності це “твоє”.

4) Якщо ти навчаєшся на першому, другому курсах і розумієш, що попрактикуватись ну ніяк не виходить, але вже визначився з компанією в якій хочеш працювати і посадою попитай у них вимоги до посади і от ти маєш вже готовий план навчання по якому рухатись.

5) Шукай та відвідуй заходи, знайомся з представниками компаній, однолітками, які вже працюють, використовуй усі можливості, щоб почерпнути нову інформацію.

6) Коли ти влаштувався на роботу твоєї мрії, не варто думати, що саморозвиток припиняється, насправді все тільки починається. Адже ти хочеш бути кращим серед колег, отримувати найвищу заробітну плату, премію, рухатись до керівної посади і т.д. Сівши і склавши руки цього не досягнеш. Потрібно виконувати пункти 1, 2, 5 ще наполегливіше. Постав собі конкретну ціль, мету і роби все, щоб її досягнути. Твій успіх залежить лише від тебе. Якщо ти не розвиваєшся – ти деградуєш і не всі керівники будуть тримати такий персонал.

7) Фільми також варто віднести до саморозвитку, але не всі, а лише ті, що стосуються сфери у якій ти працюєш та розвиваєшся. Підбірку потрібних фільмів досить легко знайти в інтернеті, варто лише ввести потрібний запит з використанням конкретної посади. Наприклад, фільми для HR-менеджера.

Секрет професійного успіху криється у постійному саморозвитку. Адже лише коли ти фанатієш від того чим займаєшся і перебуваєш у постійному професійному русі можна чогось досягнути!

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X