Сергій Панов: кар’єра – це радше винагорода за те, що ти зробив, і те, ким ти став

Сергій Панов, заступник голови правління, начальник Юридичного департаменту UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP

Доля завела мене в банк, коли я був студентом 4-го курсу Національної юридичної академії і шукав заробітку, а головне – практики. Спочатку я не замислювався про кар’єру в банку і тим більше про певну посаду. Головне було інше – зрозуміти, що таке банк зсередини,  дізнатися про тонкощі й особливості банківського бізнесу.  Я вже не пам’ятаю, скільки ночей провів в обіймах з книжками з банківської справи та фондового ринку, але напевне можу сказати – їх було дуже багато. Це був дуже насичений та складний, але водночас захопливий період, коли я поєднував і роботу, і навчання.

Свою кар’єру в банку я розпочав на посаді спеціаліста відділу цінних паперів. У 1994 році ринок цінних паперів тільки зароджувався, а оскільки в юридичній академії я писав студентські роботи з вексельного права та роботи, присвячені інвестиційним фондам, мене й взяли до цього відділу. Згодом це мало значний вплив у становленні мене як банківського юриста.

Для мене завжди важлива моя репутація як юриста, професіонала і просто людини. Саме це стало моїм рушієм у роботі та надихає нині. Кар’єра – це радше винагорода за те, що ти зробив, і те, ким ти став. Скрізь, хоч би які посади обіймав, я намагався бути найкращим у своїй справі. «Бути на гребені хвилі» – ось чого я прагну.

На щастя, у мене немає типових робочих днів. Завжди є щось нове. Завжди є те, що ти повинен дізнатися. Завжди є нові виклики і завдання. Звичайно, це пов’язано з тим, що я юрист і юриспруденція покриває усі аспекти діяльності банку та його клієнтів. Це зобов’язує мене бути залученим у багато проектів і бути в курсі багатьох ситуацій. При цьому я завжди намагаюся подолати рутину, яка може знищити будь-яку цікавість до будь-якої справи. Ефективний інструмент проти рутини – шукати щось нове і базу для розвитку. Головне – не опускати рук та не бути байдужим до своєї роботи та свого життя.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X