Запрошуємо компанії та організації на пілотну безкоштовну сертифікацію “Роботодавець, дружній до молоді” 

Проєкт – сертифікація «Роботодавець, дружній до молоді» має на меті заохотити роботодавців до впровадження політики, спрямованої на підтримку і розвиток молоді в компанії і поза її межами, а також суспільне визнання досвіду таких компаній.

Процес сертифікації передбачає оцінювання політик і практик компанії/організації за такими критеріями:

  • Корпоративна культура
  • Політика найму та адаптації на робочому місці
  • Умови праці
  • Особистісне і професійне зростання молоді
  • Зовнішні молодіжні проєкти

Career Hub та Центр “Розвиток КСВ” проведуть аудит компанії/організації через:

  • експертну оцінку наданих компаніями/організаціями документів;
  • аналізу інформації про політики і практики компанії/організації у підтримці та розвитку молоді, які знаходяться у відкритому доступі, в тому числі на веб-сайті та в соціальних мережах компанії/організації;
  • конфіденційному опитуванні працівників/ць компанії віком до 35 років.

Результати оцінювання будуть представлені для обговорення з керівництвом компанії/організації.

За результатами сертифікації компанія/організація може отримати відзнаку/сертифікат “Роботодавець, дружній до молоді”. Мінімальна кількість балів, яка надає право компанії/організації отримати сертифікат – 50 балів. Сертифікація з підтримки та розвитку молоді для компаній/організацій відбувається за трьома рівнями: А (100-90 балів), В (89-70 балів) та С (69-50 балів).

На основі проведення оцінювання експерти за бажанням компанії/організації можуть розробити План дій з підтримки і розвитку молоді компанії/організації.

Термін проведення сертифікації – 3 місяця з моменту звернення компанії/організації. Після звернення компанія підписує Угоду про проведення сертифікації, де зазначаються терміни проведення сертифікації, види робіт (аналіз документів, проведення опитування, підготовка Звіту та розробка Плану дій з підтримки і розвитку молоді компанії/організації) та пункти щодо нерозголошення конфіденційної інформації.

Реєстрація для участі за посиланням:  https://forms.gle/rqvU7bxJzcujztM89.

Компанії/організації можуть використовувати сертифікат в рекламних та інформаційних кампаніях. Сертифікат дійсний протягом 2 років.

Вся отримана інформація від компаній/організацій в рамках проходження аудиту і надання сертифікату є конфіденційною.

Сертифікацію проводить Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” і Career Hub у межах програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X