Шукаємо експерта/ку з розробки брошури та діалогів для онлайн гейміфікації про професії для відновлення України

ГО «Центр «Розвиток КСВ» шукає експерта/тку з розробки брошури та діалогів для онлайн гейміфікації про професії для відновлення України, які будуть використані для інтерактивної профорієнтації учнів старшого шкільного віку в контексті професій для відновлення України”.

Мета: трансформувати наданий контент у формат брошури з використанням стилю мови орієнтованого на учнів старшого шкільного віку та розробити діалоги для онлайн гейміфікації про професії з галузей для відновлення України, які будуть інтегровані в ігрову механіку гейміфікованого вебсайту. Цей сайт буде ознайомлювати учнів 14-17 років з актуальними професіями для відновлення України в ігровій формі.

Цільова аудиторія: учні старшого шкільного віку 9-12 класів (14-17 років)

Формат брошури: А4 в А5 1 фальць навпіл (референс) до 10 сторінок.

Формат діалогів: 20 діалогів до 150 слів кожен у форматі діалогу між користувачем ігрового інтерфейсу та ігровим персонажем – представником професії.

Термін надання послуг: до 30 листопада 2022 року

Посилання на дослідження “Future of Work: професії для відновлення України”: https://docs.google.com/document/d/1S_rrNktrr7G_7BxMxITHa7iccL06Zstk1289EEoBT3Y/edit?usp=sharing

Пропозиції щодо змін у напрямках і обсягах підготовки кадрів у воєнний та повоєнний період

https://iea.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1_az_melnik_propoziczi%D1%97-shhodo-zmin-u-napryamah-i-obsyagah-pidgotovki-kadriv-u-vo%D1%94nnij-ta-povo%D1%94nnij-period.pdf 

Посилання на інформаційні матеріали про різні професії: https://careerhub.in.ua/karierni-poradi/biblioteka/ 

Який досвід читач/користувач має отримати та що він має запам’ятати після ознайомлення з брошурою або онлайн взаємодії з представниками професій?

Після ознайомлення з брошурою/онлайн взаємодії читач/користувач має дізнатися про 20 прикладів різних професій, їх специфіку та профільні навчальні організації. Представлені професії мають відноситися до 10 ключових галузей актуальних для відновлення України після перемоги (по 2  професії для кожної галузі).

Також брошура має мотивувати читача перейти на онлайн гейміфікацію за лінком https://future.careerhub.in.ua/ (через сканування QR-коду) та долучитися до молодіжної  спільноти Career Hub через реєстрацію в телеграм-боті @CareerHubBot (https://t.me/CareerHubBot).

Завдання для експерта/ки: 

Розробити буклет та контент для онлайн гейміфікації про професії для відновлення України:

 • Трансформувати/доповнити наданий контент у формат брошури з використанням стилю мови орієнтованого на учнів старшого шкільного віку, яка включає інформацію про 20 професій в 10 галузях важливих для відновлення України (2 професії з кожної галузі) та освітні установи де готують відповідних фахівців. Загальний обсяг брошури до 10 сторінок (без урахування титульної сторінки та змісту);
 • За узгодженням з експертом з гейміфікації підготувати 20 діалогів (до 150 слів кожен) для онлайн гейміфікації. Кожен діалог відбувається у форматі спілкування між користувачем ігрового інтерфейсу (учень старшої школи 14-17 років) та ігровим персонажем – представником кожної з 20 професій. Діалог має розкривати загальну специфіку роботи та роль професії у відновленні України;
 • Погодити з замовником та експертом з гейміфікації підсумкові матеріали та внести правки за їх наявності.

Вимоги до кандидатів:

 1. Щонайменше 2-х річний досвід з розробки інформаційних брошур/буклетів та написання діалогів, у тому числі орієнтованих на учнів 14-17 років.
 2. Вільне володіння діловою українською мовою.

Виконавець, який має намір взяти участь у закупівлі, повинен надіслати заявку на електронну скриньку, вказану нижче.

У темі листа необхідно зазначити «Консультант/ка  з розробки брошури та діалогів», а також прикріпити наступні документи:

 • Резюме з лінками на приклади робіт;
 • Інформацію щодо вартості відповідних послуг за проєкт у формі комерційної пропозиції;
 • Контактні дані;
 • Копії реєстраційних документів ФОП 3 групи:
 • виписка з ЄДР про державну реєстрацію та свідоцтво/довідка платника податків,
 • мати один з перерахованих КВЕДів:  70.21 Діяльність у сфері зв’язків з громадськістю, 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування, 74.10 Спеціалізована діяльність з дизайну, 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.i.у., 63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах i пов’язана з ними діяльність.

Документи надсилати на e-mail: tender@csr-ukraine.org

Заявки на участь приймаються до 22 листопада 2022 року включно.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X