Skills Labs: власна справа (Кременчук)

Ти вчишся у професійно-технічному закладі? І мрієш про власну справу? Ти робиш круті речі і це можна перетворити на свій бізнес? Тааааак, це – реально! І ми можемо Тобі допомогти!

Центр «Розвиток КСВ” і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України розробили  програму Skills Lab: Власна справа.  Партнери: Кременчуцька міська рада, управління молоді та спорту Кременчуцької міської ради, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука.

«Skills Labs: власна справа» – програма розвитку бізнес-навичок для молоді з виробничими та технічними спеціальностями (студентів ПТЗ,  коледжів та технікумів).

30 учасників Програми  після 2 місяців навчання зможуть:

  1. Створювати ідеї для старт-апу;
  2. Розуміти юридичні та фінансові питання ведення власної справи;
  3. Розробляти стратегію маркетингу та продажів;
  4. Користуватися інструментами розвитку бізнесу;
  5. Створювати та презентувати проекти.

Програма відбуватиметься з 27 вересня до 20 листопада 2018 року.  На учасників чекає 6 зустрічей, по 6 годин кожна.

Не зволікай. Участь безкоштовна, реєстрація триватиме до 21 вересня https://goo.gl/forms/bE3QNhkz4v0X4oDD3 Потім – етап відбору, і якщо Твоя мотивація – крута, то ми зустрінемось на відкритті 27 вересня.

Заняття відбуватимуться щосуботи о 12:00 .

Є питання, пишіть на електронну адресу aa@csr-ukraine.org – Анна Аранжій, координатор або до Молодіжного Парламенту Кременчука – 068-018-18-95, 3-51-06

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X