Старт нової менторської платформи для молоді MENTORPLACE.IN.UA в рамках Пакту заради молоді – 2025

Центр “Розвиток КСВ” спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України впроваджує менторську платформу MENTORPLACE.IN.UA та розпочинає Пілотну менторську програму для молоді в рамках Пакту заради молоді – 2025.

Ми вважаємо, що менторство, як приклад корпоративного волонтерства, є універсальним інструментом передачі досвіду від успішних фахівців/чинь для молоді, а також чудовою можливістю допомогти молодим людям розкрити їх потенціал. Тому метою платформи є відкриття доступу до можливостей менторства від провідних фахівців/чинь для молодих працівників, які тільки почали кар’єрний шлях або хочуть змінити професію.

Пілотна менторська програма

Пілотна менторська програма триватиме 1 місяць, з 1 по 31 липня 2021 року, протягом якого досвідчені фахівці/чині провідних українських компаній будуть менторами/ками для  молодих людей, які тільки розпочинають свою кар’єру.

У рамках програми ментор/ка матиме змогу обрати собі від 1-го до 3-х менті і провести з кожним не менше 2-х зустрічей у будь-якому зручному форматі (офлайн чи онлайн) тривалістю до 60 хвилин.

Хто може взяти участь у програмі?

Ми запрошуємо до участі в програмі українські компанії, які бажають розвинути бренд роботодавця, отримати можливість залучити мотивованих молодих людей на стажування, і готові залучити до програми членів/кинь своєї команди у ролі менторів/ок.

Хто може бути ментором/кою?

Ментор/ка – це співробітник/ця компанії, який/а зможе витратити час та зусилля на надання консультацій для молоді і, за потреби, влаштовувати персональні зустрічі.

На початку програми усі зареєстровані ментор/ки пройдуть онлайн-тренінги з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості.

Хто є цільовою аудиторією програми?

Молодь 18-25 років: студент/ки вищих навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, випускники/ці навчальних закладів. Платформа відкриє доступ до можливостей для молоді з різних регіонів, для молоді з вразливих категорій (внутрішньо переміщені особи, молодь з інвалідністю, діти-сироти тощо).

Тематика менторських консультацій

  • професійний розвиток молоді (написання дипломних робіт, пошук роботи та побудова кар’єри у певній сфері)
  • реалізація соціальних проєктів (розвиток соціальних, екологічних та освітніх ініціатив)
  • мотивація вразливих категорій молоді

Тривалість менторських консультацій

Загалом ментор/ка приділить кожному менті не менше 2-х годин часу для особистих консультацій протягом одного місяця тривалості програми. Періодичність і тривалість кожної окремої консультації ментор/ка і менті погоджують самостійно.

Переваги участі в програмі для компаній

  • підвищення мотивації та лідерства співробітників/ць, які стануть менторами/ками, а також зростання їх лояльності до компанії;
  • підвищення обізнаності серед співробітників/ць щодо роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості;
  • розвиток бренду роботодавця та можливість залучити мотивованих молодих людей на стажування та перше робоче місце.

Переваги участі у програмі для менторів/ок

  • Стати ментором/кою – означає відкрити своє професійне «я» на іншому рівні, структурувати свої знання.
  • Ментори/ки розвивають свої лідерські та комунікативні навички, розширюють мережу професійних контактів і починають нові спільні проекти.
  • Ментори/ки діляться знаннями і досвідом, стають рольовими моделями для молодих людей.

Якщо ваша компанія зацікавлено в участі у програмі, просимо вас заповнити анкету https://forms.gle/PbQnMLqrZ2kiDdEn9, до 13 червня 2021 року. 

Якщо у вас з’явилися запитання, звертайтеся до координаторки молодіжних програм Центру «Розвиток КСВ» Ії Савченко, eyaviksav@gmail.com.

_____

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X