Стажування та практики від Nestle

Наприкінці 2013 року компанія Nestlé запровадила Європейську ініціативу з працевлаштування молоді. Метою цієї програми є допомога молодим людям віком до 30 років у працевлаштуванні та професійній підготовці.

Близько 200 компаній об’єднали зусилля в рамках ініціативи для подолання безробіття серед молоді в Європі. Вони взяли на себе зобов’язання створити понад 100 тисяч робочих місць для молоді в найближчі роки. Компанії також закликають своїх робітників допомагати молоді у підготовці до роботи, надаючи професійні поради щодо проходження інтерв’ю, написання резюме та інших важливих для працевлаштування аспектів.

В Україні компанія започаткувала програму «Готовність до роботи», в рамках якої проводить заходи профорієнтації у школах і коледжах по всій Європі. Програма пропонує молодим людям допомогу щодо проходження інтерв’ю при працевлаштуванні, дає поради стосовно того, як поліпшити своє резюме і вийти на ринок праці.

Крім того Nestlé в Україна пропонує програми практики та стажування для студентів та випускників різних напрямків підготовки.

Склав сесію і думаєш що далі? А далі – професійний розвиток, дружня атмосфера, великий колектив, офіційне працевлаштування та багато іншого.

Обери місто в якому ти хочеш пройти практику або стажування та дізнайся більше про можливості саме для тебе! Поспішай подати заявку на програму Nestlé для студентів: https://www.nestle.ua/jobs/students/ 

Резюме надсилай: nestletrainee@ua.nestle.com

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X