Стажування у Василь Кісіль і Парнери

Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери» робить свій соціальний внесок у розвиток молодих юристів України і допомагає студентам отримати досвід. Організовуючи стажування, ми ставимо за мету ознайомити талановитих студентів з діяльністю однієї з найкращих юридичних фірм України зсередини. Допомагаємо зробити декілька кроків до професійного становлення, познайомитися та попрацювати з цікавими людьми. Стажування також дає можливість визначитися студенту, чи хоче він працювати саме в юридичній фірмі, адже юридична освіта відкриває також інші можливості для самореалізації.

Під час стажування студенти працюють з наставником (зазвичай це радник або старший юрист фірми) і отримують завдання з  поточних проектів, що надає досвід щоденної діяльності юриста.

Традиційно ми запрошуємо студентів на стажування в період з червня по серпень. Загальна тривалість стажування визначається індивідуально і може тривати від 2-х до 4-х тижнів.

Фірма пропонує стажування для студентів 4-х і 5-х курсів профільних вузів. Ми оцінюємо рівень професійних знань та рівень володіння іноземними мовами. Важливою є активна життєва позиція студента, членство у громадських професійних організаціях та участь у юридичних конкурсах. Не менш важливим критерієм є відповідність потенційного стажиста корпоративній культурі фірми, чи зможе він влитися в колектив.  Ми  запрошуємо до співпраці  молодих і здібних спеціалістів, які поділяють наші принципи роботи і прагнуть досягти успіху в улюбленій справі.

Зареєструватися

Теги:

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X