Створи кар’єру за 1 місяць. Розпочато набір заявок на програму “Skills Lab: успішна кар’єра” у Черкасах

Ефективне планування кар’єри, критичне мислення, тайм-менеджмент, креативність та управління проектами –
цим навичкам ще не навчають в університетах, але їх вже сьогодні потребують роботодавці. Що ж робити та де цьому навчитися? У нас є гарна новина!

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України розробили безкоштовну навчальну програму “Skills Lab: успішна кар’єра” та запрошують молодь зареєструватися і зробити крок до першого робочого місця. Партнери: Молодіжний ресурсний центр.

Програма триватиме з 12 вересня по 10 жовтня 2019 року та включає:
– 6 інтерактивних занять з розвитку 10 навичок майбутнього;
– унікальні блокноти та брошури з планування кар’єри;
– інтегрований відео-курс лекцій від провідних компаній, серед яких: Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль;
– практичні майстер-класи від HR;
– креативні челенджі та вправи на формування навичок;
– на фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу.

Минулого року в програмі взяли участь 150 хлопців та дівчат з 5 міст і вже будують свою кар’єру!

Якщо тобі від 16 до 35 і ти шукаєш або хочеш змінити роботу, то не зволікай і заповнюй заявку! https://forms.gle/H8VyFxeqoSZM2pN97

Участь безкоштовна, реєстрація триватиме до 9 вересня. Потім – етап відбору, і якщо твоя мотивація – крута, то ми зустрінемось на відкритті 12 вересня.

Заняття відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 16.00.

Є питання, пишіть на електронну адресу actioelen@gmail.com – Олена Кудрявцева +380 (98) 526 79 43, координаторка проекту.

Твоя успішна кар’єра чекає твоїх перших кроків!

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X