Технічний директор ELEKS розповідає, хто стане героєм завтрашнього технологічного світу

Виставка «Future of Work» обєднала молодь, представників освітніх закладів, бізнесу та державних органів у діалозі про бачення молоді майбутнього роботи, необхідні для роботодавців знання та вміння, важливість освітньої бази молодих людей для професійного успіху.

Бізнес-партнером виставки стала також компанія ELEKS – це інженерна інноваційна компанія, яка понад 30 років надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів для великих гравців світового ринку в галузях фінансів, страхування, роздрібної торгівлі, транспортування, логістики та інших, серед яких компанії з рейтингу Fortune 500.

Клаус Сонненляйтер, СТО (Технічний директор) ELEKS розповідає, як компанія за ніч стала єдиною глобальною спільнотою технологів, як індустрія програмного забезпечення може стати перевагою для інших галузей та хто стане героєм завтрашнього технологічного світу.

“Якщо ми уважно стежимо за уроками, вивченими в епоху Ковіду, можна помітити, що один з них яскраво виділяється: важливість розташування місця праці різко знизилась. Більшість компаній за останні 18 місяців зрозуміли, що те, що раніше називалось “віртуальними командами”, зараз стало просто “командами”. Не має значення, чи хтось працює з дому, чи на іншому кінці земної кулі. Це фундаментальна зміна, яка ще довго впливатиме на те, як ми працюємо.

Робота в такій компанії, як ELEKS має свій цікавий вплив на роботу: ми більше не є частиною української спільноти розробників програмного забезпечення. Майже за одну ніч ми стали єдиною глобальною спільнотою технологів. Однак, багато тенденцій, які існували до початку кризи, збережуться, а деякі – почнуть діяти ще й з новими силами. З самого початку індустрія програмного забезпечення обіцяла автоматизацію і підвищення ефективності у багатьох галузях. Завдяки робототехніці, штучному інтелекту і сучасній автоматизації робочих процесів, ця обіцянка може стати і великою перевагою для інших додаткових галузей за межами сектора програмного забезпечення. Дивлячись на те, що потрібно для успіху на цьому новому глобальному ринку ефективності, потрібно завжди пам’ятати, що ми подорожуємо по складному поєднанню глобальних культур та економік. Для того, аби досягти успіху, ми повинні залишатись допитливими та відкритими, постійно поглинати нові впливи всюди, де тільки можемо їх знайти. Крім цього, необхідно бути безкомпромісними у своєму прагненні до підвищення ефективності і покращення від імені наших клієнтів. Ті, хто зрозуміють, як це зробити, стануть героями завтрашнього технологічного світу”.

Виставку Future of Work організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України.

Бізнес-партнери: OLX Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Альфа-Банк, Nestlé, ELEKS, Нова пошта.

Партнери: Isobar Ukraine, TUMO Kyiv, УТОГ, УТОГ Сервіс, Державна служба зайнятості, Live-sound, ІТ.Integrator, Жіночий консорціум України, Патрульна поліція, Уроки Медитації, Дім Роботів, UniExo, UReport Ukraine, Inventor, CamTouch, Інноваційні Освітні Рішення.

Медіапартнери: Na chasi, Mind.ua, INSCIENCE, CreativityUA, Соцпортал.

Інфопартнери: Або – Агенція медійного росту, America House Kyiv, AIESEC in Kyiv, Твій простір можливостей, БУР, Українська асоціація студентів, Українська асоціація молодіжних рад, Студентська рада КПІ.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X