Топ-менеджери надихнуть десятикласників будувати кар’єру в Україні

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) розпочинають конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» в рамках якого учні 10-х класів матимуть змогу зустрітися топ-менеджерами. Проект спрямований показати підліткам можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію.

З 15 січня стартує всеукраїнський конкурс «Моя майбутня професія: планування і розвиток» і передбачає написання десятикласниками есе на задану тему. Підлітки поділяться своїм баченням перспектив самореалізації в обраній професії та опишуть який внесок в розвиток країни вони планують зробити. Термін подачі есе триватиме до 25 лютого.

Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в п’яти містах: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри. 31 травня 50 найактивніших учасників регіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у м. Києві, де перейматимуть досвід від топ-менеджерів та успішних українців. А вже 1 червня переможці отримають унікальну можливість провести день з топ-менеджером та побачити роботу компанії із середини.

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ» зазначає: «Цей проект – про місток між дорослими і дітьми, між бізнесом і школою, між професією і мрією. В рамках проекту топ-менеджери проведуть день зі школярами, а школярі – проведуть свій день в компанії. Ми віримо, що цей проект надихне молодь обирати свою професію свідомо».

Голова правління ПУМБ Сергій Черненко наголошує: «В десятому класі підлітки замислюються про вибір професії. Кількість спеціальностей дуже велика і перш ніж вирішувати, ким бути, необхідно відверто і свідомо відповісти самому собі на питання: «Хто я є насправді?». Хочу, щоб цей проект допоміг молоді зрозуміти себе й визначити мету, повірити в свої сили і рухатись вперед, бути щасливим в обраній професії».

Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися на сторінці конкурсу.

З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до менеджера проекту Олени Воропай, info@careerhub.in.ua, (044) 2920248.

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: створення буклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючі проекти для школярів на тему планування кар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X