ТОП-менеджери розповіли молоді, які навички ведуть до кар’єрного успіху

15 грудня, Київ – В рамках ініціативи “Українського Пакту заради молоді-2020″* Відбулась Національна конференція «Career Talks: навички для успіху», що дала відповідь на питання, які вміння визначають успіх молодої людини на кар’єрному шляху та як їх розвивати. Організатори: Центр «Розвиток КСВ» і Міністерство молоді та спорту України за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні. Партнер онлайн-трансляції – компанія «Адамант».

На відкритті Конференції власними історіями успіху поділилися Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України та Каспар Пік, Представник Фонду ООН у галузі народонаселення.

Конференція стала заключним заходом після шести регіональних форумів «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці» у Кременчуці, Одесі, Дніпрі, Харкові, Луцьку та Запоріжжі в рамках Пакту заради молоді. Про результати роботи ініціативи у 2017 році розповіла  Керівниця Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна: «Цього року ініціатива українського Пакту отримала визнання в Європі, як одна з найефективніших, адже на сьогодні Пакт вже об’єднав 89 організацій з 11 регіонів України. З 2016 року було створено 385 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечено 13 184 місця для стажування та першої роботи молоді, а заходи в рамках Пакту заради молоді у 2017 році охопили більше 600 молодих людей та 120 роботодавців».

Конференція Career Talks об’єднала активних молодих людей з різних регіонів України, а також успішних топ-менеджерів: серед яких Сергій Черненко, Голова правління «ПУМБ», Костянтин Карпушин, Партнер «KPMG» в Україні, Володимир Вишневський, Директор Київського заводу «Coca-Cola Hellenic Ukraine», Борис Давиденко, CEO та Головний редактор «VoxUkraine», Михайло Шуранов, Директор з корпоративних комунікацій «Укртелеком» та інші. Спікери з власного досвіду розповідали про навички, які допомогли їм побудувати кар’єру: стратегічне та критичне мислення, командна робота, ініціативність, управління змінами та конфліктами тощо.

Учасники обговорили Національний план дій щодо зайнятості молоді та озвучили для міністерств свої рекомендації рішення проблем молодіжного працевлаштування і підприємництва. Координатор Career Hub Тарас Деркач разом із партнерами вперше презентував платформу careerhub.in.ua, що містить інструменти вибору професії, актуальні події та кар’єрні можливості для молоді. Кожен учасник отримав збірку рекомендацій від українських компаній: «Планування кар’єри: 6 кроків до успіху» та блокнот професійного самовизначення «Автостопом по Кар’єрі» видані за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення.

Посилання на запис трансляції заходу: https://youtu.be/yzlmXeN1tB8

*Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери українських компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

На сьогодні Пакт підписали 89 організацій з 11 регіонів УкраїниСеред перших підписантів Пакту – компанії «Нестле», «Байер» в Україні, «МетЛайф», «ДТЕК», «Київстар», Кока-Кола Беверіджиз Україна», «КПМГ» в Україні, «Сингента» в Україні, «Укртелеком», «EY» в Україні, група компаній «1+1 медіа».

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X