Тренінг “Автостопом по кар’єрі” допоміг молоді зрозуміти, як почати кар’єру в енергетиці

Платформа Career Hub від Центру “Розвиток КСВ” і програма «Мріємо та діємо» організували тренінг для молоді «Автостопом по кар’єрі у сфері енергетики» 22 квітня на платформі Zoom. Учасники та учасниці онлайн-тренінгу дізналися про професійні напрями і кар’єрні можливості в провідних енергетичних компаніях України. 

Участь у події взяли 83 людини з різних міст і сіл України: Агромічне, Андріївка, Бортники, Брацлав, Бровари,  Вінниця, Джулики, Дзюнків, Дніпро, Дорожне, Дубровиця, Засупоївка, Звенигородка, Зеленодольськ, Івано-Франківськ, Йорданешти, Калуш, Кам’янське, Качанівка, Київ, Кинашів, Колки, Кривий Ріг, Купець, Ладижин, Липне, Луцьк, Личин, Львів, Маршинці, Мелітополь, Пологи, Полтава, Радивилів, Рівне, Ромни, Рибянцево, Сєвєродонецьк, Синівка, Слобожанське, Шишаки, Старий Мерчик, Стрий, Суми, Тростянець, Фастів, Хмельницький, Чернівці та Чернігів. 

На тренінгу учасники та учасниці визначили свої здібності та сильні сторони, а також розібрали кар’єрні напрями в енергетиці, а саме робітничий напрям  – роботу електрослюсара/електромонтера та інженерно-технічний напрям.

Допомагали їм у цьому фахівці та фахівчині провідних енергетичних компаній України:  Прикарпаттяобленерго, Укргідроенерго та ДТЕК.

Молодь також дізналась про можливості кар’єрного розвитку Career Hub і програми «Мріємо та діємо»:

  1. «Карти професій» про 8 професійних сфер, навички і кар’єру для школярів, студентів, вчителів і батьків та інші профорієнтаційні публікації
  2. Skills Lab – програма з розвитку навичок молоді для успішного працевлаштування і онлайн-курс «Skills Lab: Успішна кар’єра»
  3. Каталог кар’єрних можливостей для молоді work.careerhub.in.ua
  4. Безкоштовні кар’єрні консультації
  5. Форуми, тренінги та вебінари (стежте за анонсами в наших соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram).

Тренінг організували платформа кар’єрного розвитку Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнером є Міністерство молоді та спорту України. Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Нагадаємо, що вже відкрита реєстрація на онлайн-практикум для молоді «Як написати резюме та успішно пройти співбесіду», який пройде 29 квітня.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X