Тренінг «Автостопом по кар’єрі в банківській сфері» допоміг вибрати роботу мрії

На онлайн-тренінгу «Автостопом по кар’єрі в банківській сфері» учасники та учасниці розібрались у професійних напрямах і дізналися про кар’єрні можливості в провідних банках України. Career Hub і програма «Мріємо та діємо» організували тренінг для молоді 25 лютого на платформі Zoom.

Участь у події взяли 92 людини з різних міст і сіл України: смт Великодолинське, с.Гірське, Запоріжжя, Золоте, Київ, Колоденка, Краматорськ, Кременчук, Лисичанськ, Скадовськ, Маріуполь, Мілове, Нерубайське, Одеса, Першотравенськ, Пісківка, Рівне, Роздільна, Костянтинівка, Мутин, Сватове, Сєвєродонецьк, Борівське, Снігурівка, старі Маяки, Старобільськ, Суми, Харків, Хмельницький, Чернігів, Чернівці, Шилівка.

Спочатку учасники/ці визначили свої здібності та сильні сторони, а потім розібрались із кар’єрними напрямами в банківській сфері: робота з клієнтами, фінансова аналітика, розробка ІТ-рішень та кібербезпека.

Допомагали їм у цьому експерти та експертки, які працюють у провідних банках України:

  • ПУМБ: Наталія Вітюк, керівниця внутрішньої комунікації та Денис Гончарук, керівник відділу підбору
  • Альфа банк: Юлія Бродецька, рекрутерка
  • Укрсиббанк: Євгенія Крулько, HR-менеджерка та Ксенія Луцька, HR-менеджерка
  • Райффайзен Банк Аваль: Валерій Долголенко, керівник з питань кредитного ризик контролю, Марина Селіна, начальниця відділення у Харкові та Катерина Гвоздьова, менеджерка з розвитку бренду роботодавця
  • KredoBank: Марія Кравченко, керівниця відділу підбору та адаптації персоналу

Наприкінці тренінгу ми поділились інформацією про можливості кар’єрного розвитку Career Hub і програми «Мріємо та діємо»:

  1. «Карти професій» про 8 професійних сфер, навички і кар’єру для школярів, студентів, вчителів і батьків та інші профорієнтаційні публікації
  2. Skills Lab – програма з розвитку навичок молоді для успішного працевлаштування і онлайн-курс «Skills Lab: Успішна кар’єра»
  3. Каталог кар’єрних можливостей для молоді work.careerhub.in.ua
  4. Безкоштовні кар’єрні консультації
  5. Форуми, тренінги та вебінари (стежте за анонсами в наших соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram)

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнером є Міністерство молоді та спорту України. Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Нагадаємо, що вже відкрита реєстрація на онлайн-тренінг для молоді «Як емоції впливають на твою кар’єру», який буде 4 березня.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X