Тренінг «Автостопом по кар’єрі» відкрив серію вебінарів для молоді

Онлайн-тренінг від Career Hub «Автостопом по кар’єрі. Як зробити свідомий вибір?» допоміг 35 школярам і студентам свідомо підійти до вибору професії та планування кар’єрного шляху. Онлайн-тренінг відбувся 23 грудня на платформі Zoom.

У тренінгу взяла участь молодь 14-25 років з різних міст і сіл України: Києва, Бучі, Львова, Чернігова, Кременчука, Харкова, Запоріжжя, Краматорська, Слов’янська, Старобільська, Сєвєродонецька, села Святопетрівського, с. Слобожанського, с. Софіївської Борщагівки.

На тренінгу учасники та учасниці дізнались, як визначити свої здібності та сильні сторони, як розібратись із ринком праці, як вибрати кар’єру своєї мрії, як зробити перші кроки на шляху до своєї мети та які можливості кар’єрного розвитку пропонує Career Hub і програма «Мріємо та діємо».

Ксенія Трайно, учасниця тренінгу: «Це все було неймовірно, бо спочатку я йшла сюди просто послухати про вибір кар’єри, а в результаті отримала таке класне ком’юніті, а ще підтримку та можливості. Я в повному захваті, бо це було набагато вище моїх очікувань. Мені дуже сподобалось, що тут відбулося, круті люди. Сподобалась також вправа «Ідентифікація Борна» на початку, коли ми уявляли, що будемо робити, якщо втратимо пам’ять. Щиро вдячна вам за те, що ви це проводите і буду чекати наступних воркшопів».

Алекс Буров, учасник тренінгу: «Це перша платформа на моєму освітньому шляху, яка застосовує інтерактив, і це дуже класно. Усі інші профорієнтаційні моменти – це був тест, бумажка, на якій ти просто пишеш. Тому дуже класно, що ви зробили такий інтерактив, бо це дуже допомагає людям. Дякую вам».

Спікерами майстер-класу були координатор платформи Career Hub від експертної організації Центру «Розвиток КСВ» Тарас Деркач та адміністратор простору Career Hub Євгеній Савельєв.

Онлайн-тренінг «Автостопом по кар’єрі. Як зробити свідомий вибір?» став першим вебінаром для молоді від Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо». У 2021 році Career Hub проводитиме для молоді онлайн-тренінги на теми професійного самовизначення, особистого зростання та кар’єрного розвитку.

Організаторами заходу є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» (UNITY). Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Медіапартнером тренінгу став журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X